Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Науково-практичні заходи

Науково-практичні заходи

Колектив кафедри щорічно приймає активну участь у науково-практичних конференціях як на рівні ТДАТУ, так і на загальнодержавному та міжнародному рівнях з метою апробації результатів наукових досліджень.Найактивніші учасники наукових конференцій, зокрема міжнародних, та семінарів, на яких презентували результати своїх досліджень, не залишаються поза увагою керівників ВУЗів, аграрних формувань та знаходять підтримку у органів місцевого самоврядування.

Участь у конференціях і семінарах співробітників кафедри 2019р-2020р

КРУГЛИЙ СТІЛ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 242 «ТУРИЗМ» Якісна освіта – це освіта, орієнтована на ринок праці та на потреби роботодавців. Щоб відповідати викликам сучасності, заклади освіти мають бути дуже гнучкими та відкритими для співпраці, тому, розвиваючи молоду і дуже перспективну спеціальність «Туризм», колектив кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного прагне враховувати інтереси усіх зацікавлених сторін.

7 травня 2019 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного відбулося засідання круглого столу, на якому колективом кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму було презентовано та обговорено освітньо-професійну програму для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 242 «Туризм».
У роботі круглого столу взяли участь освітяни, представники місцевої влади та туристичного бізнесу:
– ректор університету д.т.н., професор, член-кореспондент Національної академії аграрних наук України, заслужений працівник освіти України Кюрчев В.М.;
– проректор з науково-педагогічної роботи к.т.н., доцент Ломейко О.П.;
– декан факультету економіки та бізнесу к.е.н., доцент Карман С.В.;
– начальник відділу муніципального маркетингу та туризму Мелітопольської міської ради Запорізької області Григорович О.В.;
– директор Мелітопольського краєзнавчого музею Ібрагімова Л.Р.;
– завідувач відділом охорони культурної спадщини та туризму Комунального закладу «Районний центр культури» Мелітопольської міської ради Панасенко Ю.П.;
– голова громадської організації «Запорізьке обласне відділення спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» Бернага Н.Ю.;
– голова громадської організації «Всеукраїнська спілка працівників готельно-ресторанного бізнесу» Федоренко Г.О.;
– голова Спілки громадських організацій «Рада національних товариств» Маргарян Л.С.;
– голова громадської організації «Чарівна Таврія» та власник зеленої садиби «Гостини у Валентини» Єрмак В.А.;
– керівники туристичних агенцій: «OldiTravel» – Бровкіна О.В. (м. Дніпро), «Турал Україна» – Вороніна Н.М. (м. Запоріжжя), «Браво-тур» – Харченко В.К., «Караван-тревел» – Касьяненко С.В., «Море турів» – Кльон Т.В., «Лечу куда хочу» – Медведєва О.М., «Мир путешествий» – Шевчук О.О. (м. Мелітополь);
– власник зеленої садиби «На хуторі» Римаренко О. О.;
– завідувачі кафедр і викладачі ТДАТУ імені Дмитра Моторного, що забезпечують освітній процес на спеціальності.
Метою заходу було обговорення загальних та професійних компетенцій в галузі туризму, що дозволять студентам спеціальності успішно працювати в сфері обслуговування туристичного комплексу країни і світу.
Учасники дискусії виявили неабияку зацікавленість та ентузіазм. Прозвучало багато цікавих думок, народилось безліч ідей, зроблено слушні зауваження. Всі відчували, що роблять спільну, важливу справу.
Запрошені до участі у круглому столі представники туристичного бізнесу висловились за готовність надати практичну допомогу у підготовці майбутніх фахівців шляхом представлення своїх підприємств та організацій у якості баз навчальних та виробничих практик.
Захід завершився неформальним спілкуванням за кавою. Гості ділилися враженнями, обговорювали можливості плідної співпраці на ниві підготовки кадрів для такої важливої для нашої країни сфери діяльності, якою є туризм.
За результатом круглого столу буде остаточно сформована освітньо-професійна програма підготовки здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 242 «Туризм» з урахуванням зауважень і побажань всіх учасників-партнерів програми.
Кафедра дуже вдячна усім учасникам круглого столу за плідну співпрацю, бажання та можливість надати допомогу у підготовці кваліфікованих, конкурентоспроможних спеціалістів для задоволення кадрових потреб в туристичній діяльності!


22 листопада 2018 року на кафедрі економіки Таврійського державного агротехнологічного університету в рамках Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів та магістрантів за підсумками досліджень 2018 року відбулось засідання секції «Економіка та туризм».

Читати більше


8 листопада 2018 року студенти спеціальності «Економіка» ТДАТУ, відвідали Мелітопольський ВДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області.

Читати більше


12 жовтня 2018 року завідувач кафедри економіки ТДАТУ, декан факультету економіки та бізнесу к.е.н., доцент Карман Сергій Вікторович взяв участь в роботі третього Міжнародного інвестиційного Форуму “InCoForum 2018”, організаторами якого виступили Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька торгово-промислова палата та Агенція регіонального розвитку Запорізької області.

Читати більше


2 жовтня 2018 року викладачі кафедри економіки відвідали тренінг «Експортні операції: крок за кроком», який відбувся у Запорізькій торгово-промисловій палаті за підтримки Агенції регіонального розвитку Запорізької області та за сприяння Проекту ПРОМІС.

Читати більше


26 вересня 2018 року студенти спеціальності “Економіка” відвідали навчально-методичний семінар на базі Пенсійного фонду України, що відбувся за участю керівництва та головних фахівців відділення Пенсійного фонду в м. Мелітополь.

Читати більше

Участь викладачів кафедри у конференціях, які відбулися в ТДАТУ Програма Міжнародної науково-практичної конференції, ТДАТУ, м. Мелітополь, 2017 Програма Міжнародної науково-практичної конференції, ТДАТУ, Мелітополь-Кирилівка, 2018Участь викладачів кафедри у міжнародних конференціях, які відбулися за межами ТДАТУ у 2017 році Матеріали V Міжнародної науково-практичної конференції, м.Харків, 2017 р. Матеріали ІV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції, М. Полтава, 2017 р.
Надішліть нам своє питання до факультету
×