м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua
Проєкти

Проєкт «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» (NUPASS)

Проєкт спрямований на ефективне впровадження моделі професійної адаптації військовослужбовців, ветеранів та членів їхніх сімей в державну систему України. Основу проєкту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту у соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві.

Переглянути веб-сайт

Бізнес-інкубатор ТДАТУ. Від ідеї до власної справи

«Бізнес-інкубатор ТДАТУ» створено з метою надання теоретичної та практичної допомоги з економічних питань, маркетингу, обліку та оподаткування, консультації провідних фахівців для тих, хто прагне започаткувати власний бізнес. Науковці факультету та провідні фахівці допомагають учасникам «Бізнес-інкубатору ТДАТУ» розробляти та обґрунтовувати реальні бізнес-плани, які у подальшому учасники мають змогу презентувати на конкурсах стартапів з метою отримання грантової підтримки та залучення потенційних інвесторів для розвитку власної справи.

Переглянути веб-сайт

Програма з професійної перепідготовки «Україна-NATO» колишніх військовослужбовців

Програма передбачає професійну перепідготовку військовослужбовців у процесі переходу від військової кар’єри до цивільного життя. Викладачі ТДАТУ забезпечують дистанційне навчання військовослужбовців у віддалених гарнізонах Запорізької, Луганської та Донецької областей.

Переглянути веб-сайт

Розвиток підприємництва на сільських територіях в умовах децентралізації

Науковці факультету – учасники реалізації Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2019-2020 рр. Проведення науково-практичні семінари для підприємців та інші зацікавлені членів об’єднаних територіальних громад.

Переглянути веб-сайт

Таврійський форум талановитої учнівської молоді «M-elite»

Проведення щорічного заходу спрямоване на обговорення широкого кола актуальних питань та залучення молоді до процесу визначення перспективних напрямків розвитку регіону.

Переглянути веб-сайт

Знайди себе у Мелітополі

Проєкт спрямований на формування іміджу Мелітополя, як міста кращих можливостей, пропагування серед молоді програми розвитку міста, забезпечення людського потенціалу сталого розвитку Мелітополя тощо.

Переглянути веб-сайт

Залишити повідомлення для декана
×