ЗАСІДАННЯ СЕКЦІЇ «ЕКОНОМІКА ТА ТУРИЗМ» В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ ТА МАГІСТРАНТІВ ЗА ПІДСУМКАМИ ДОСЛІДЖЕНЬ 2018 РОКУ

22 листопада на кафедрі економіки Таврійського державного агротехнологічного університету в рамках Всеукраїнської науково-технічної конференції студентів та магістрантів за підсумками досліджень 2018 року відбулось засідання секції «Економіка та туризм».

У засіданні взяли участь учні загальноосвітніх шкіл м. Мелітополь – члени Малої академії наук, студенти відокремлених структурних підрозділів ТДАТУ, студенти спеціальностей «Економіка», «Туризм», «Маркетинг» та «Менеджмент», які запропонували актуальні наукові проекти по сучасних проблемах економіки та навели цікаві пропозиції, щодо вирішення цих проблем.

Теми доповідей була дуже різноманітними: «Основні тенденції економічного розвитку Запорізької області»; «Туризм в Запорізькій області: можливості та загрози»; «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в економіці України»; «Експортний потенціал України: проблеми та перспективи»; «Стан молодіжного безробіття України»; «Бідність як макроекономічна проблема сьогодення в Україні», «Аналіз ринку дитячих товарів в Україні» та ін.

За найкращу доповідь, за активну участь в науково-дослідній роботі та за кращу презентацію доповіді було відмічено:

1. Краєва О.В., група 21-МК факультету економіки та бізнесу ТДАТУ, тема доповіді: «Стан молодіжного безробіття України»;
  2. Кривцун Є.В., група 11-сЕМ факультету економіки та бізнесу ТДАТУ, тема доповіді: «Аналіз ринку дитячих товарів в Україні»;
  3. Овескова О.І., група 11-ТР факультету економіки та бізнесу ТДАТУ, тема доповіді «Розвиток туризму в Запорізькій області».

За активну участь в обговоренні доповідей конференції  було також відмічено: Шеріфова Е.А., учня 11 класу НВК №16, МАН та Щербіну О., студентку ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ».

За результатами засідання Секції усім доповідачам було висловлено подяку та вручено грамоти.

Дякуємо студентам та викладачам за плідну роботу та активну участь у розвитку наукової діяльності нашого університету!