м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Виробничі практики студентів

Виробничі практики студентів

Одна з найбільш популярних сфер міжнародної діяльності університету – це ознайомчі виробничі та лінгвістичні практики студентів за кордоном.

Студенти факультету мають можливість пройти практику за понад як 20-ма програмами у 12 країнах світу. Тривалість практик становить від 3 до 18 місяців. Основними вимогами для участі в програмі є наявність сільськогосподарської освіти, базові знання іноземної мови, бажання та можливість проходити стажування за кордоном.

ТДАТУ має договори щодо організації практик за кордоном з 6 партнерами в Україні та за її межами:

  • 1) ФОП Ніканов Максим Олександрович (м. Київ);
  • 2) ТОВ «Інтер Агро Імідж» (м. Київ), директор Гурковський Олег Юрійович;
  • 3) Всеукраїнський центр освітніх практик АПОС (м. Київ); директор Фурман Дмитро Степанович;
  • 4) Федерація «Обміни Франція – Україна» (Франція), співпрезидент з питань співробітництва Жак Форжерон;
  • 5) Німецька Селянська Спілка (Німеччина), керівник відділу міжнародних обмінів Ант’є Баух;
  • 6) Асоціацією зі співробітництва в галузі екології, сільського господарства та розвитку села в Східній Європі «Аполло» (Німеччина); виконавчий директор програми Кристина Берчи.

Факультет активно приймає участь у допомозі студентів проходити різні стажування. На сьогодні найбільш популярними країнами для студентів-економістів є Франція і Германія. У період з 2013 по 2017 року 38 студенти факультету відвідали інші країни і отримали перший досвід та яскраві враження, працюючи на різних спеціальностях різних країн.

Багато наших студентів, що навчаються на різних спеціальностях, переконалось в тому, що проходження таких практик є однією із головних умов саморозвитку і першою сходинкою на шляху до світлого майбутнього, і тому не зупинились на одному разі.

До таких студентів належать: Крамаренко Світлана, Коваленко Ірина, Повзло Катерина, Супруненко Ірина, Агамірова Вікторія, Яросевич Ірина та інші. У 2016 році було й багато дебютантів, які у подальшому плануюють активно продовжувати набувати закордонного досвіду, для того щоб застосувати його у подальшому безпосередньо в Україні.

Студент другого курсу магістратури спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” Самофалов Дмитро влітку 2020 року пройшов практику у Німеччині та набув міжнародного досвіду з розроблення та реалізації заходів щодо адаптації зарубіжних практик діяльності установ.

Керівництво факультету підтримає цілеспрямованих студентів.

Залишити повідомлення для декана
×