м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Стажування науково-педагогічного складу

Стажування науково-педагогічного складу

Окремі співробітники факультету взяли участь у різноманітних міжнародних конференціях, програмах та семінарах:

К.н.держ.упр., старший викладач Вороніна Ю.Є.

  • – пройшла стажування у польській вищій школі Społeczno-Gospodarcza w Przeworsku WSSG

К.н.держ.упр., старший викладач Єфіменко Л.М.

  • – пройшла стажування у польській вищій школі Społeczno-Gospodarcza w Przeworsku WSSG
  • – пройшла стажування у Інституті аграрного розвитку у Центральній та Східній Європі (IAMO).
  • – відвідала Університет прикладних наук Анхальт, який вже три роки є надійним партером Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Д.ф.н., доцент Олексенко Р.І.

  • – з 2017 року активно співпрацює з Університетом спорту (місто Каунас, Литва) та Маріямпольською колегією (місто Маріямполь, Литва).
  • – у 2018 та 2020 роках він увійшов до складу організаційного комітету INTERNATIONAL SCIENTIFIC-PRACTICAL CONFERENCE THEORY AND PRACTICE: PROBLEMS AND PROSPECTS – 2020.

Д.н.держ.упр., доцент Ортіна Г.В.

  • – пройшла стажування у польській вищій школі Społeczno-Gospodarcza w Przeworsku WSSG

Д.е.н., професор Яворська Т. І.

  • – пройшла підвищення кваліфікації в Університеті технічних та природничих наук ім. Яна та Анджея Снядецьких (Польща);
  • – прийняла участь в міжнародній конференції, організованої Словацьким аграрним університетом (м. Нітра, Словаччина).

Д.н., професор Нестеренко С. А.

  • – прийняла участь у симпозіумі, що відбувся у Молдавському державному аграрному університеті (м. Кишинів);
  • – стала учасницею конференції, організованої Жешевською політехнікою (м. Криниця, Польща) та конференції, що відбулася у Білоруському національному технічному університеті.

К.е.н., професор Лобанов М. І.

  • – пройшов стажування за програмою розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Діжонському університеті (м. Діжон, Франція);
  • – прийняв участь в міжнародній конференції “Розвиток інформаційно-консультаційних служб-2000” (США);
  • – став учасником міжнародного семінару “Розвиток с.-г. підприємств в умовах реструктуризації” (Польща).

К.е.н., доцент Воронянська О. В.

  • – є постійною учасницею семінарів та конференцій деканів факультетів європейських ВНЗ: аграрного університету та університету природознавства міста Вроцлав, Варшавського університету наук про життя (Польща), Чеського університету природничих наук та інших.

Д.е.н., доцент Легеза Д. Г.

  • – пройшла навчання за програмою консультантів з аграрних питань в Аграрному консультаційному центрі м. Брвінов (Польща);
  • – відвідала економічний методичний семінар у Центральному європейському університеті (м. Будапешт, Угорщина);
  • – закінчила літню школу Європейського університету у м. Санкт-Петербург (Росія).

К.е.н., доцент Карман С. В.

  • – прослухав навчальний курс в рамках проекту Міністерства іноземних справ Республіки Польща: “Підтримка інституцій, які працюють в селі і в сільському господарстві в сфері вирішення актуальних найбільш важливих суспільно-економічних проблем України” (м. Гданськ).

К.е.н., доцент Сокіл О. Г.:

  • – двічі прийняв участь у Берлінській економічній конференції в рамках “Зеленого тижня” (Німеччина);
  • – став учасником конференції, присвяченій стабільному розвитку суспільства та економіки країн Європи (м. Неаполь, Італія).

К.е.н., доцент Попова Т.В.

Доцент кафедри економічної теорії факультету економіки та бізнесу Попова Тетяна Вікторівна отримала грант для молодих науковців від Німецької служби академічних обмінів (DAAD). У період з 3 листопада 2014 року по 31 січня 2015 року в рамках програми «Наукові стажування для викладачів та науковців» пройшла стажування у Лейбніц-Інституті аграрного розвитку в країнах із перехідною економікою (місто Халле, Німеччина). Мета наукового стажування – обмін досвідом та встановлення зв´язків з колегами за фахом.

Стажування здійснювалося в рамках проекту «Організації третього сектора у розвитку сільських територій», який направлений на вивчення еволюції організацій третього сектора у сільських районах Німеччини, Чехії та України.

Викладачі факультету приймають активну участь у проекті “TEMPUS-TACIS” по розвитку кооперативів в аграрному секторі України, підвищенні кваліфікації спеціалістів, керівників сільськогосподарських структур та фермерів АПК за участю іноземних фахівців з країн близького та далекого зарубіжжя, з якими підтримує тісні науково-практичні зв’язки інформаційно-консультаційний центр “Агро-Таврія” ТДАТУ.

К.е.н., доцент Бакіна Т.В.

Доцент кафедри Бакіна Т.В. з 24.07.16 по 19.08.16 проходила стажування у міжнародному начальному центрі МАШАВ у м. Хайфа, Ізраїль за темою «Підтримка жіночого підприємництва як фактор сталого розвитку». Програма стажування передбачала ознайомлення з успішними практиками і політикою просування підприємництва.

Різними моделями систем підтримки малого і середнього бізнесу, гендерно-сенситивна політика в сфері підприємництва в цілому, а також практика соціального підприємництва, різні аспекти планування, розвитку та управління малими підприємствами.

Результати стажування включено в робочі програми та навчально-методичні матеріали дисциплін що викладаються на кафедрі: «Концептуальні засади сталого розвитку», «Економіка», «Економічна психологія», «Міжнародна економіка» та використані для розробки нового навчального курсу «Формування власної справи. Розвиток бізнесу в країні».

Залишити повідомлення для декана




×