Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності є однією з провідних кафедр факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету.

У процесі підготовки фахівців реалізуються основні функції освіти: набуття теоретичних знань, умінь і практичних навичок; орієнтація студентів на розвиток пізнавального потенціалу особистості, їх творчих і професійних здібностей з акцентом на самоосвіту.

Висока освіченість, педагогічна майстерність, практичний досвід роботи професорсько-викладацького складу кафедри надають можливість здійснювати підготовку фахівців на рівні, який забезпечує їх конкурентоспроможність на ринку праці, активізує творчу, професійну і соціальну діяльність на збагачення інтелектуального потенціалу нації.

Кафедра активно працює щодо поліпшення якості захисту дипломних робіт: удосконалюється їх тематика, підвищуються вимоги до консультування та якості завдань до дипломних робіт, підвищується якість методичного забезпечення навчальних курсів, збільшуються вимоги до змістової та аналітичної частини дипломних робіт. Усі дипломні роботи виконуються із застосуванням ПЕОМ.

Надішліть нам своє питання до факультету
×