СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “ЕКОНОМІКА” У МЕЛІТОПОЛЬСЬКОМУ ВІДДІЛЕННІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

26 вересня студенти спеціальності  “Економіка” відвідали навчально-методичний семінар на базі Пенсійного фонду України, що відбувся за участю керівництва та головних фахівців відділення Пенсійного фонду в м. Мелітополь.

Працівники установи розповіли як сьогодні працює пенсійна система  в Україні в цілому і на регіональному рівні зокрема.

Було висвітлено загальні питання її функціонування і розкрито головні аспекти пенсійного страхування в контексті сучасної правової бази. Водночас ведучі фахівці Фонду надали відповіді на конкретні запитання гостей, провели пізнавальну екскурсію та на прикладі ознайомили молодь з процесом електронної реєстрації на WEB- порталі установи, закликаючи тим самим допомагати старшому поколінню користуватися новітніми технологіями у сфері пенсійного сервісу.

В процесі спілкування фахівцями пенсійного фонду було зроблено акцент на сучасні методи роботи і простоту обслуговування населення. Водночас підкреслено об’єктивну необхідність контролю за системою надходження страхових платежів і  управління майбутнім власним пенсійним фондом.

Вражені компетентністю і доброзичливістю працівників майбутні економісти навіть виявили бажання проходити виробничу практику на базі даної державної установи, власноруч зануритися у процес, не остерігаючись бюрократичної  напруги.

Отже, концепцію даної зустрічі було побудовано таким чином, щоб потенційні фахівці зрозуміли: розвиток економіки – це подальша справа саме їх рук, а будувати власне майбутнє потрібно вже сьогодні!