ЕКОНОМІСТИ ТДАТУ ДІЗНАВАЛИСЯ ПРО ОСОБЛИВОСТІ ПОДАТКОВИХ ПЕРЕВІРОК ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ СТРУКТУР

Фахівець, який хоче почувати себе впевнено у сучасному бізнес-середовищі має знати державні органи, що контролюють діяльність підприємницьких структур, їх права та обов’язки. Студенти спеціальності «Економіка» ТДАТУ 8 листопада відвідали Мелітопольський ВДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області. Завідувач сектору організації роботи Конон Олена Миколаївна розповіла студентам про особливості здійснення перевірок органами податкової служби і відповіла на питання, які хвилюють кожного підприємця в Україні: що може бути підставою для перевірки;  види перевірок, строки, періодичність та тривалість проведення; які документи зобов’язаний мати податківець для допуску на перевірку; за яких умов підприємець  має право відмовитися від проведення перевірок. Також майбутні економісти мали можливість ознайомитися з роботою різних відділів та підрозділів, дізнатися про реорганізацію податкової служби та багато іншого.

Студентам приємно було дізнатися, що в податковій працює багато викладачів та випускників ТДАТУ, які не тільки сумлінно виконують свої службові обов’язки, а ще й гідно представляють свою організацію на спортивних змаганнях, іграх КВН, різноманітних творчих конкурсах (податківці вміють не тільки працювати але й відпочивати).

Все доводить той факт, що в нашому унівкрситеті навчається найбільш талановита та активна молодь міста!

Дякуємо доцентам кафедри економіки Тетяні Володимирівні Бакіній та Тетяні Леонідівні Краснодєд за організацію цього цікавого заходу!