м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Співпраця

Співпраця

 

В рамках підвищення професійного рівня студентів спеціальності “Економіка” для роботи на кафедрі “Економіки” в період з 20.02.2017 по 30.06.2017 працював провідний фахівець з питань організації зовнішньоекономічної діяльності в сфері контрактів А.М. Безух.

Співробітники кафедри БКМТ в рамках співпраці зі стейкхолдерами постійно проводять процес свого професійного вдосконалення на адаптації інформаційного наповнення методичних комплексів до економічних вимог сьогодення. Одним з напрямків в даному аспекті є підвищення кваліфікації під час стажування. Так зокрема під час проходження стажування на базі об’єктів сільського зеленого туризму, розташованих в Запорізькій області, Кальченко С.В.  не тільки набував практичних навичок в сфері організації екскурсійної та анімаційної діяльності в даних моделях регіональних рекреаційних комплексів. Ним проводилося вивчення економічних принципів функціонування селянських господарств в туристичній сфері. Результати стажування в подальшому використовуватимуться при викладанні дисциплін «Рекреалогія», «Рекреаційні комплекси світу», «Економіка домогосподарств».

Програма стажування

Угода на проведення наукового консультування підприємств, організацій установ представниками ВНЗ (Краснодед Т.Л., Бакіна Т.В., Попова Т.В.)

Угода на проведення наукового консультування підприємств, організацій установ представниками ВНЗ (Захарченко О.Г., Бакіна Т.В., Почернина Н.В., Краснодед Т.Л.) Довідка  та  Угода

Залишити повідомлення для декана
×