м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Новини та анонси подій факультету

МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ “INCOFORUM 2018”

12 жовтня завідувач кафедри економіки ТДАТУ, декан факультету економіки та бізнесу к.е.н., доцент Карман Сергій Вікторович взяв участь в роботі третього Міжнародного інвестиційного Форуму “InCoForum 2018”, організаторами якого виступили Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька торгово-промислова палата та Агенція регіонального розвитку Запорізької області.

Метою проведення заходу було посилення спроможності економічного розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ) шляхом імплементації міжнародного досвіду та розвитку внутрішньої і зовнішньої кооперації між громадами, компаніями; презентація інвестиційних проектів області; надання можливості для бізнесу розширити двосторонні контракти з потенційними партнерами; створення майданчику для обговорення актуальних тенденцій зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності; промоція Запорізької області як регіонального центру зростання економіки.

Представники 18 об’єднаних територіальних громад та 3 міста Запорізької області презентували свої можливості, проекти та власні ініціативи.

Спікерами були авторитетні українські та зарубіжні експерти з питань децентралізації, енергоефективності та бізнес-стратегій.

В роботі Форуму також взяли участь доценти кафедри фінансів, банківської справи та страхування Осипенко Світлана Олександрівна та Радченко Наталя Геннадіївна, доцент кафедри обліку і оподаткування Трачова Дар’я Миколаївна, доцент кафедри маркетингу Коноваленко Анастасія Сергіївна, а також студент групи 21-МБ МК Мостовий Олександр.

          Учасники форуму отримали максимум корисної інформації щодо вирішення проблеми залучення інвестиційних ресурсів у розвиток регіонів Запорізької області та м. Мелітополь, зокрема.

Залишити повідомлення для декана
×