м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Студентське життя

Студентське життя в ТДАТУ дуже різнобарвне. Університет надає широкі можливості для розвитку та самореалізації кожної особистості. Студентам створено умови для самостійного вдосконалення знань у вільний від навчання час, розвитку їх захоплень, усі бажаючі можуть зайнятися громадською діяльністю, спробувати себе у студентському самоврядуванні, різноманітних гуртках, секціях, клубах та центрах за інтересами.

Студенти факультету беруть активну участь у проведенні читацьких конференцій, презентацій книг провідних вчених України; успішно виступають у змаганнях з різних видів спорту у спартакіаді ТДАТУ. Усі бажаючі можуть зайнятися громадською діяльністю, спробувати себе у студентському самоврядуванні, різноманітних гуртках, секціях, клубах та центрах за інтересами. Багатий факультет і на творчі таланти. Дівчата факультету кілька років поспіль отримують корону вищого ґатунку конкурсу краси “Міс Університет”, а також отримують інші престижні титули цього конкурсу.

Не відстають від дівчат і хлопці, приймаючи участь у конкурсі “Містер університет”. Хореографічні колективи “Юність” та “Світлана” на дві третини складаються із студентів факультету економіки та бізнесу. Вокалісти факультету стають лауреатами конкурсу “Софіївські зорі”, що проводиться кожного року у м. Умань. Команда КВН факультету “Хорошая команда” успішно виступає як у межах університету, так й на міському, обласному та регіональному рівнях.

Наприкінці навчального року на базі СОК “Салют” смт. Кирилівка проводиться Зліт відмінників – студентів, які продемонстрували найкращі результати не тільки у навчанні, але і в науковій роботі та громадському житті факультету та університету. Традиційним став відпочинок студентів в спортивно-оздоровчому таборі “Здоров’як”.

Студенти факультету плідно співпрацюють із Мелітопольський комунальним закладом психологічної реабілітації дітей. До складу студентської ради факультету входить шістдесят найкращих студентів різних курсів, які прагнуть зробити своє життя та життя оточуючої молоді більш яскравим та різноманітним.

Студентською радою постійно організовується та проводиться низка заходів різноманітного характеру: посвячення першокурсників в студенти – КВЕСТ-турнір; конкурс стінгазети серед перших курсів “Таке студентське життя – перші враження”; вітання зі святами Нового року, міжнародного жіночого свята 8-березня, Дня захисника Вітчизни, Дня факультету; акції щодо дня боротьби з курінням, “Зупинимо СНІД разом”, “Допоможи дітям”, до Дня охорони навколишнього середовища; День віддання шани та пам’яті ліквідаторам ЧАЄС.

Разом із студентськими радами інших факультетів проводяться різноманітні заходи для дітей інтернату м. Мелітополь. Студенти факультету приймають активну участь в організації та проведенні різноманітних заходів як на рівні університету, так і поза його межами: брейн-ринг, Малі Олімпійські ігри, Веселі старти, Новорічний вогник, змагання з боулінгу, Свято Писанок, конференція “Я-студент”, акції по прибиранню міста, та вирощування дерев, організації діяльності групи волонтерів на акцію “Серце до серця”, фотоконкурси в ТДАТУ, Масляна, конкурси малюнків, стінгазет, конкурс учнівської творчості, присвячений Т. Г. Шевченку, години спілкування, вікторини, круглі столи.

Залишити повідомлення для декана
×