Про факультет

Вас вітає факультет економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету!Ось уже багато років ми випускаємо перспективних, амбіційних, цілеспрямованих і кваліфікованих бухгалтерів, маркетологів, фінансистів й економістів, які відомі як на рівні міста, так і далеко за його межами.

Керівництво, що очолює декан Сергій Вікторович Карман, та професорсько-викладацький склад нашого факультету може похвалитися великою кількістю висококваліфікованих кадрів, здобутками та перемогами на регіональних, всеукраїнських наукових і творчих конкурсах, конференціях, олімпіадах, показником знань своїх студентів, розвитком студентського самоврядування.

Підготовка фахівців на факультеті здійснюється за освітньо-кваліфікаційними рівнями “Бакалавр” та “Магістр” галузі знань 05 – “Суспільні та поведінкові науки” з напряму підготовки 051 – “Економіка”; галузі знань 07 – “Управляння та адміністрування” з напрямів підготовки 071 – “Облік і оподаткування”, 072 – “Фінанси, банківська справа та страхування”, 073 – “Менеджмент”, 075 – “Маркетинг” та 076 – “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”; галузі знань 28 – “Публічне управління та адміністрування” з напряму підготовки 281 – “Публічне управління та адміністрування”.

Кожного року до нашої «економічної сім’ї» входить велика кількість абітурієнтів. Це ще раз підтверджує те, що наші спеціальності потрібні, популярні, високооплачувані з подальшим кар’єрним ростом.

До речі, якщо Ви невгамовна, активна й творча особистість – негайно поповнюйте наші ряди! Адже студентська молодь ФЕБ багата на таланти як у сфері науки, так і в галузі культури та спорту й має високий авторитет! Студентська рада факультету завжди активно бере участь у проведенні різноманітних заходів на рівні університету, міста, області, країни!

Освіта – ваша дорога в майбутнє! Так пройдіть її разом з нами!

Наша символіка