Газета “ФЕБчик”

Газета “ФЕБчик”Якщо бажаєте бути в світлі усіх подій нашого факультету, якщо бажаєте дізнатись багато нового та цікавого, якщо вам не вдалось побачити визначні заходи, але дуже хотілося, якщо ви хочете побачити позаучбову діяльність студентів, якщо бажаєте реалізувати себе, як молодого журналіста, ТОДІ СКОРІШЕ ВІДКРИВАЙТЕ ФЕБчик!

Газета факультету економіки та бізнесу була заснована з ініціативи студентського активу і кожного місяця висвітлює найцікавіші події вже більше двох років. Пізнавальні матеріали, виховна, наукова роботи, а також спорт та культурно масові заходи – усе це ви можете побачити на сторінках нашої газети, отож скоріше поринайте у світ студентського життя по сторінках ФЕБчику!

Випуски нашої газети за 2017 рік:

Зимовий випуск

Випуски нашої газети за 2016 рік:

Березень
Зимовий випуск

Випуски нашої газети за 2015 рік:

Літній випуск
Грудень, Січень, Лютий