Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Міжнародна діяльність

Міжнародна діяльність

Одним з основних напрямів діяльності університету є розвиток усіх видів міжнародного співробітництва, підготовка студентів до здійснення професійної діяльності на рівні світових стандартів.

Мета міжнародного співробітництва – розвиток довгострокових програм співробітництва у галузі студентського обміну, науково-дослідної роботи, інформаційного та технологічного обміну.

Найпродуктивнішою формою підготовки до професійної діяльності стають стажування студентів, аспірантів, викладачів за кордоном.

Встановлення та розвиток міжнародних зв’язків з вищими закладами освіти, організаціями та підприємствами ближнього та далекого зарубіжжя є одними з пріоритетних напрямків діяльності кафедри.

Надзвичайно важливим складником роботи кафедри є виховання в майбутніх фахівців розуміння багатокультурного характеру людського співтовариства, толерантного ставлення один до одного, почуття поваги до традицій, історії інших народів, прищеплення студентам навичок спілкування відповідно до норм міжнародного протоколу й етикету як в офіційних, так і в побутових ситуаціях.

Викладачі кафедри постійно приймають участь у міжнародних програмах і форумах та підтримують наукові зв’язки з провідними ВНЗ світу.

Такі форми співпраці як участь у міжнародних семінарах та конференціях для встановлення міжнародних контактів; участь у нових проектах, що передбачають впровадження нових методів навчання в ВНЗ України – все це сприятиме входженню кафедри у світовий освітній простір.

 

Міжнародні стажування

Попова Т.В., к.е.н., доцент
У період з 3 листопада 2014 року по 31 січня 2015 року в рамках програми «Наукові стажування для викладачів та науковців» пройшла стажування у Лейбніц-Інституті аграрного розвитку в країнах із перехідною економікою (місто Халле, Німеччина). Мета наукового стажування – обмін досвідом та встановлення зв´язків з колегами за фахом.
Стажування здійснювалося в рамках проекту «Організації третього сектора у розвитку сільських територій», який направлений на вивчення еволюції організацій третього сектора у сільських районах Німеччини, Чехії та України.
Місце стажування: Університет Штату Пенсильванія (Сполучені Штати Америки)
Термін стажування: 15.01.16-9.05.16
Місце стажування: Європейська бізнес-школа ( Іспанія, Німеччина)
Проходження семінару-тренінгу
Термін стажування: 28.05.16-2.06.16

Місце стажування – м. Галле, Німеччина
Курс організовано Київською школою економіки (KSE), Київ, Україна та Лейбніц-Інститутом аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (IAMO), Галле, Німеччина, у співпраці з Інститутом сільського господарства та харчування Мартін-Лютер-Університет Галле-Віттенберг (MLU). Тема – курс «Поведінка домогосподарств: теорія та застосування».
Термін стажування – 8.10.18-13.10.19.
Демко В.С., викладач
Місце стажування: Болгарія, м. Варна, Технічний університет. «Современные тенденции высшего образования в странах Европейского Союза. Опыт Технического университета Варны».
Термін стажування: 1.06.2018-10.06.2018
Місце проведення:
Болгарія, «Ознайомлення із місцем роботи та розміщення студентів за програмою стажування у Болгарії».
Термін стажування: 15.05.2018-19.05.2018
Кальченко С.В., д.е.н., професор
Місце стажування: Варна, Університет менеджменту, Болгарія.
Термін стажування – 6.05.19-11.05.19.
Місце стажування: туристична компанія «Турал С» ЕООЛ, м. Варна, Болгарія.
Робоча зустріч з метою обговорення і вирішення основних напрямів співробітництва, внесення змін в поточну діяльність навчального, робочого процесу організації практичної підготовки студентів ТДАТУ спеціальності туризм в туристичних комплексах республіки Болгарія.
Термін стажування – 06.09.18-13.09.18.
Карман С.В., к.е.н., доцент
– прослухав навчальний курс в рамках проекту Міністерства іноземних справ Республіки Польща: “Підтримка інституцій, які працюють в селі і в сільському господарстві в сфері вирішення актуальних найбільш важливих суспільно-економічних проблем України” (м. Гданськ).
Бакіна Т.В., к.е.н., доцент
стажування в Ізраїльському агентстві міжнародного співробітництва в галузі розвиткуМАШАВ з 24 липня по 19 серпня 2016 року.Стажування проходило за темою «Підтримка жіночого підприємництва як фактор сталого розвитку». Метою даної навчальної програми було сприяння забезпеченню гендерної рівності та сталого розвитку шляхом вивчення можливості створення малого бізнесу в якості джерела отримання доходів і зайнятості в екологічно безпечній і соціально інклюзивній обстановці.

Надішліть нам своє питання до факультету
×