Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com
Нехай Вікторія Василівна
Посада

Доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту

Базова вища освіта

У 1985 році закінчила економічний факультет Дніпропетровської металургійної академії, спеціальність «Механізована обробка економічної інформації».
У 2020 році здобула ступінь вищої освіти «магістр» за спеціальністю 075 «Маркетинг».

Вчене звання

Доктор економічних наук (08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)». У 2019 році  захистила дисертацію на тему «Збутова діяльність підприємств сільськогосподарського машинобудування на засадах консолідованого маркетингу: теорія, методологія, практика» у Спеціалізованій вченій раді Д 55.051.01 Сумського державного університету (рішення Атестаційної колегії МОН затверджене наказом Міністерства освіти і науки України  № 289 від 26.02.2020 року).
Кандидат економічних наук. У 2006 році захистила дисертацію у спеціалізованій вченій раді Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук. Спеціальність: економіка, організація і управління підприємствами. Тема дисертації: «Підвищення результативності діяльності підприємств сільськогосподарського машинобудування на основі маркетингу».

Науковий ступінь

Доцент. У 2011 році отримала вчене звання доцента кафедри фінансів, менеджменту та банківської справи.

Ідентифікатори науковця:

Google Scholar
Open Researcher and Contributor ID (ORCID)

Галузь наукових інтересів:
  • Промисловий маркетинг
  • Маркетинг підприємств сільськогосподарського машинобудування
  • Консолідований маркетинг.

Досвід наукової та викладацької діяльності:

З 2000 року працювала на посадах старшого викладача, доцента та завідувача кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності економіко-гуманітарного факультету Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського. З 2009 року- економіко-гуманітарного. факультету Запорізького національного університету. В Таврійському державному агротехнологічному університеті працює з 2018 року на посаді доцента кафедри маркетингу.
Види і результати професійної діяльності к.т.н., доц. Нехай В.В.


Навчальні дисципліни

Підвищення кваліфікації, стажування

Основні види діяльності, досягнення
  • Завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності економіко-гуманітарного факультету Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського.

  • Завідувач кафедри фінансів, менеджменту та банківської справи економіко-гуманітарного факультету Запорізького національного університету.


Нагороди, заохочення, почесні звання
Надішліть нам своє питання до факультету
×