1967

1967 році створена кафедра « Економіка і організація сільськогосподарського виробництва»

1990

Kафедра « Економіка і організація сільськогосподарського виробництва» в 1990 році у зв’язку із започаткуванням економічного факультету була поділена на дві:

1. кафедра « Організація виробництва та агробізнесу»,
  2. кафедра « Економіка і управляння АПК»

1999

З 1999 року кафедру очолює к.т.н., професор, академік Академії інженерних наук України –

Володимир Михайлович Брустінов,

• кафедра фото - сентябрь - 2011 010
  • сумлінна праця якого знайшла високу зовнішню оцінку;
  • він є заслуженим працівником промисловості, нагороджений почесною грамотою Мiнiстерства освiти і науки, молоді та спорту України «За особистий внесок у розвиток науки, виховання майбутніх поколінь, багаторічну плідну наукову і суспільну діяльність» та почесною грамотою Голови Запорізької обласної державної адміністрації «За сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадську діяльність»;
  • має 3 посібники з грифом МОН, запатентований науковий твір та понад 50 наукових і науково-методичних публікацій.

Науково – педагогічний колектив кафедри налічує 12 викладачів, з яких 1 професор та 9 кандидатів наук, доцентів

Кафедра «Організація виробництва та агробізнесу»

< span class="year">2012

З 2012 р. кафедру очолює д.е.н., професор
Нестеренко Світлана Анатоліївна

11

У 2014 р. захистила докторську дисертацію за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» , у 2015 р. отримала вчене звання професора.

Кафедра змінила назву на “Організація та управління соціально-економічними системами”

2016 році Кафедра змінила назву на “Менеджмент”

2018

У 2018 році склад кафедри поповнили д.е.н., професор Синяєва Людмила Василівна та асистент (аспірант) Ярчук Ангеліна Володимирівна

2019

У 2019 році Ярчук Ангеліна Володимирівна захистила дисертацію зі спеціальності 08.00.07 – демографія, економіка праці, соціальна економіка і політик, тема “Управління продуктивністю праці в системі забезпечення якості життя населення” та здобула вчене звання кандидат економічних наук. Представники кафедри “Менеджмент”, а саме д.е.н., професор Нестеренко Світлана Анатоліївна, к.е.н., доцент Бочарова Наталія Олександрівна та інженер Заблоцьких Андрій Геннадійович прийняли участь у освітньому хайпі. 22.11.2019 р. кафедра “Менеджмент” вдруге прийняла участь у форумі учнівської молоді. Також рік запам’ятався поповненням складу кафедри, а саме новим старшим лаборантом у особі Євдокимової Наталі Володимирівни.

2020

У 2020 році отримано акредитацію для освітнього ступеня Бакалавр спеціальності 073″Менеджмент” та освітнього ступеня Магістр спеціальності 073″Менеджмент” на 5 років!

24.02.2021

24 лютого 2021 року відбулась важлива подія – захист кваліфікаційних робіт першого випуску магістрів із спеціальності 073 Менеджмент.