м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Науково-практичні заходи

Науково-практичні заходи
Безпосередню участь в науковому житті університету та країни в цілому приймають викладачі кафедри менеджменту. Участь у семінарах, конференціях, симпозіумах, на різних рівнях, вважається пріоритетною діяльністю професорсько-викладацького складу кафедри.

Науковий досвід викладачів дозволяє формувати наукові напрямки вирішення актуальних проблем.

Останні
Архів
Останні
Науково-практичні заходи 2019-20 н.р.


Участь у форумі
Шевчук О.Ю. Управління стратегічними змінами як основа конкурентних переваг підприємства /О.Ю.Шевчук // Міжнародний науково-практичний форум «Сучасні наукові дослідження на шляху до євроінтеграції», Мелітополь, Україна, 14 – 15 червня 2019 року

Плотніченко С.Р. Моральні якості керівника як основа професійної етики та етикету /С.Р. Плотніченко // Міжнародний науково-практичний форум «Сучасні наукові дослідження на шляху до євроінтеграції», Мелітополь, Україна, 14 – 15 червня 2019 року.

17 грудня 2019 р. ДІЛОВА ГРА. Незважаючи на досить невеликий час існування, кафедра МЕНЕДЖМЕНТУ ТДАТУ вже має свої власні традиції. Зокрема, однією з них можна вважати ДІЛОВУ ГРУ З “ПРОФЕСІЙНОЇ ЕТИКИ ТА ЕТИКЕТУ”, яка вже другий рік поспіль є фінальним акордом при вивченні відповідної дисципліни під керівництвом чарівної паняночки, мудрого, талановитого викладача, кандидата економічних наук, доцента кафедри МЕНЕДЖМЕНТУ СВІТЛАНИ РОМАНІВНИ ПЛОТНІЧЕНКО. Цього року дійовими особами, авторами та виконавцями проектів (презентацій, виступів, доповідей, навіть підготовка візитівок та мультимедійний супровід), організаторами ділової зустрічі з приводу їх захисту за усіма канонами ділового етикету стали студенти 21групи ГРС.
 
Ділова гра
 


7 грудня 2018 року відбулась ще одна надвизначна подія в історії кафедри МЕНЕДЖМЕНТУ ТДАТУ. Адже вперше за часів існування кафедри саме у її стінах відбувся захід подібного рівня: мова йдеться про захист двох дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. Надприємною є ще й та обставина, що науковим керівником однієї з робіт, представлених до захисту, є доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри МЕНЕДЖМЕНТУ ТДАТУ -Світлана Анатоліївна Нестеренко! Вітаємо Світлану Анатоліївну особисто, а також Мартинову Лілію Володимирівну ( ЛНАУ ( м.Харків)) та Кочеткова Юрія Олексійовича ( ЛНАУ ( м.Харків)) із успішним захистом дисертаційних робіт! Натхнення Вам, нових досягнень та творчих успіхів!
 
План
 
Автореферат
 
Дисертація
 


22 листопада 2019 року на кафедрі “МЕНЕДЖМЕНТ” ТДАТУ відбулись слухання кращіх наукових студентських доповідей, серед 52 поданих до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції за тематиками секції “МЕНЕДЖМЕНТ”. До уваги присутніх були презентовані матеріали за підсумками наукових досліджень 2017-2018 навчального року. Враховуючи науковість, новизну, використання широкого спектру методів досліджень, висновки та пропозиції, а також презентацію матеріалів, кращім було визнано виступ студентки 31-МН Шило Анастасії. Вітаємо Настеньку з перемогою! Професорсько-викладацький склад кафедри МЕНЕДЖМЕНТУ вдячний усім, хто виявив бажання та науковий хист для участі у конференції! Усім перемог та до нових зустрічей на науковому просторі секції кафедри “Менеджмент”ТДАТУ.


9 листопада 2019 року у стінах ТДАТУ на кафедрі МЕНЕДЖМЕНТУ відбувся традиційний профорієнтаційний захід “МЕНЕДЖМЕНТ-3D”. Концепцією його проведення було ознайомлення школярів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Мелітополя та Мелітопольського району з історією розвитку та сучасним буттям Таврійського державного агротехнологічного університету. Остаточною метою заходу було акцентування уваги гостей свята на спеціальності “МЕНЕДЖМЕНТ”. Зустріч мала декілька рівнів. На початковому етапі школярів було “занурено” за допомогою вчених-класиків в історію розвитку науки про “МЕНЕДЖМЕНТ”. Преамбулою заходу став інтелектуальний баттл, категорії в якому передбачали висвітлення історичних етапів розвитку ТДАТУ, ознайомлення з його факультетами та спеціальностями, а також оцінка сучасних аспектів менеджменту та його значення в сучасному житті рідного міста Мелітополя. Після баттлу, на підставі поданих теоретичних засад, була проведена ділова гра, як основна частина свята. Після представлення проектів та ігрової паузи знайомство із спеціальністю було продовженно вправою з “Event-менеджменту” та невеличким психологічним тренінгом. За доброю традицією фінальною частиною заходу стало нагородження переможців, фотографування біля фотозон, дбайливо створених нашими студентами, та гостинне солодке частування. Колектив кафедри “МЕНЕДЖМЕНТУ” висловлює величезну подяку усім, хто знайшов час і бажання завітати до нас на свято, окрема вдячність адміністраціям шкіл міста та класним керівникам школярів, присутніх на зустрічі. Окрема подяка нашим студентам та усім небайдужим, хто допоміг нам у реалізації та проведенні профорієнтаційного заходу “МЕНЕДЖМЕНТ-3D”. До нових зустрічей, любі друзі! Ми працюємо для Вас і Ваші схвальні відгуки – наша найбільша винагорода та наше найголовніше натхнення!
 
Завантажити
 


Архів
Науково-практичні заходи 2018-19 н.р.


16-17 травня 2019 року Участь викладачів кафедри “Менеджмент” у міжнародній науково-практичній конференції «Наука і освіта в інтелектуально-інноваційному розвитку суспільства» присвячується 60-річчю навчального закладу ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» – «Бережанський агротехнічний коледж»,- Бережани.
 
Матеріали
 


13 грудня 2018 р. ДІЛОВА ГРА. Незважаючи на досить невеликий час існування, кафедра МЕНЕДЖМЕНТУ ТДАТУ вже має свої власні традиції. Зокрема, однією з них можна вважати ДІЛОВУ ГРУ З “ПРОФЕСІЙНОЇ ЕТИКИ ТА ЕТИКЕТУ”, яка вже другий рік поспіль є фінальним акордом при вивченні відповідної дисципліни під керівництвом чарівної паняночки, мудрого, талановитого викладача, кандидата економічних наук, доцента кафедри МЕНЕДЖМЕНТУ СВІТЛАНИ РОМАНІВНИ ПЛОТНІЧЕНКО. Цього року дійовими особами, авторами та виконавцями проектів (презентацій, виступів, доповідей, навіть підготовка візитівок та мультимедійний супровід), організаторами ділової зустрічі з приводу їх захисту за усіма канонами ділового етикету стали студенти 21 групи МН.
 
Ділова гра
 


7 грудня 2018 року відбулась ще одна надвизначна подія в історії кафедри МЕНЕДЖМЕНТУ ТДАТУ. Адже вперше за часів існування кафедри саме у її стінах відбувся захід подібного рівня: мова йдеться про захист двох дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук. Надприємною є ще й та обставина, що науковим керівником однієї з робіт, представлених до захисту, є доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри МЕНЕДЖМЕНТУ ТДАТУ -Світлана Анатоліївна Нестеренко! Вітаємо Світлану Анатоліївну особисто, а також Мартинову Лілію Володимирівну ( ЛНАУ ( м.Харків)) та Кочеткова Юрія Олексійовича ( ЛНАУ ( м.Харків)) із успішним захистом дисертаційних робіт! Натхнення Вам, нових досягнень та творчих успіхів!
 
План
 
Автореферат
 
Дисертація
 


22 листопада 2018 року на кафедрі “МЕНЕДЖМЕНТ” ТДАТУ відбулись слухання кращіх наукових студентських доповідей, серед 52 поданих до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції за тематиками секції “МЕНЕДЖМЕНТ”. До уваги присутніх були презентовані матеріали за підсумками наукових досліджень 2017-2018 навчального року. Враховуючи науковість, новизну, використання широкого спектру методів досліджень, висновки та пропозиції, а також презентацію матеріалів, кращім було визнано виступ студентки 31-МН Шило Анастасії. Вітаємо Настеньку з перемогою! Професорсько-викладацький склад кафедри МЕНЕДЖМЕНТУ вдячний усім, хто виявив бажання та науковий хист для участі у конференції! Усім перемог та до нових зустрічей на науковому просторі секції кафедри “Менеджмент”ТДАТУ.


9 листопада 2018 року у стінах ТДАТУ на кафедрі МЕНЕДЖМЕНТУ відбувся традиційний профорієнтаційний захід “МЕНЕДЖМЕНТ-3D”. Концепцією його проведення було ознайомлення школярів випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Мелітополя та Мелітопольського району з історією розвитку та сучасним буттям Таврійського державного агротехнологічного університету. Остаточною метою заходу було акцентування уваги гостей свята на спеціальності “МЕНЕДЖМЕНТ”. Зустріч мала декілька рівнів. На початковому етапі школярів було “занурено” за допомогою вчених-класиків в історію розвитку науки про “МЕНЕДЖМЕНТ”. Преамбулою заходу став інтелектуальний баттл, категорії в якому передбачали висвітлення історичних етапів розвитку ТДАТУ, ознайомлення з його факультетами та спеціальностями, а також оцінка сучасних аспектів менеджменту та його значення в сучасному житті рідного міста Мелітополя. Після баттлу, на підставі поданих теоретичних засад, була проведена ділова гра, як основна частина свята. Після представлення проектів та ігрової паузи знайомство із спеціальністю було продовженно вправою з “Event-менеджменту” та невеличким психологічним тренінгом. За доброю традицією фінальною частиною заходу стало нагородження переможців, фотографування біля фотозон, дбайливо створених нашими студентами, та гостинне солодке частування. Колектив кафедри “МЕНЕДЖМЕНТУ” висловлює величезну подяку усім, хто знайшов час і бажання завітати до нас на свято, окрема вдячність адміністраціям шкіл міста та класним керівникам школярів, присутніх на зустрічі. Окрема подяка нашим студентам та усім небайдужим, хто допоміг нам у реалізації та проведенні профорієнтаційного заходу “МЕНЕДЖМЕНТ-3D”. До нових зустрічей, любі друзі! Ми працюємо для Вас і Ваші схвальні відгуки – наша найбільша винагорода та наше найголовніше натхнення!
 
Завантажити
 


1 листопада з нагоди Міжнародного ДНЯ PROGECT MANAGER в межах Management Week згідно доброї традиції професорськ-викладацький склад разом із усім студентським братством спеціальності “МЕНЕДЖМЕНТ” ТДАТУ організували та провели інтелектуально-розважальний захід “Я -в країні МЕНЕДЖМЕНТУ”. Після зворушливого привітального слова від господині свята, патроната спеціальності “МЕНЕДЖМЕНТ”, завідуючої кафедри, доктора економічних наук, професора Світлани Анатоліївни Нестеренко із вітанням та нагородженням найрозумніших, найактивніших, найкреативніших, найініціативніших, найпатріотичніших і ще дуже багато-“най-” НАШИХ студентів гру було розпочато традиційним домашнім завданням -від викладачів)- конкурсом -візиткою “Я -у менеджменті”. Надалі святкову естафету перейняли 4 студентські команди, які, доводячи власні демократизм та корпоративність, проводили конкурси для команд -суперників та оцінювали рівень виконання завдань. Приємною родзинкою заходу стала жартівлива гра-презент від чарівного викладача “Ділової етики та професійного етикету” -кандидата економічних наук, доцента Світлани Романівни Плотніченко. Зазвичай, фінальним акордом заходу стали солодкі призи та нагородження переможців. Колектив кафедри “Менеджмент” щиро дякує усім за участь, вітальні листівки -візитки та незабутнє home Video від 21-МН, а також за настрій, наснагу, добрі жарти та багато чого іншого. Зі святом нас, друзі!


10 вересня – 19 жовтня 2018 року викладацький склад кафедри “Менеджмент” пройшли підвищення кваліфікації на базі ЗДІА з галузі знань “Управління та адміністрування”, та отримали сертифікати.
 
Завантажити сертифікати
 


14-15 червня 2018 року на базі Таврійського Державного Агротехнологічного університету (Мелітополь-Кирилівка) було проведено міжнародну науково-дослідну конференцію на тему “SOCIAL AND ECONOMIC PROBLEMS OF BUSINESS AND LOCAL GOVERNMENTS” у якій прийняли участь: Нестеренко С.А., Агеєва І.В., Бочарова Н.О., Кравець О.В., Назарова О.П., Редько Л.І., Розуменко С.М., Сурженко Н.В., Плотніченко С.Р., Шевчук О.Ю.
 
Завантажити програму
 
Інформаційний лист
 


Круглий стіл 2018

 
Протокол
 

ПРИСУТНІ: проректор з НПР к.т.н., доцент Ломейко О.П., декан факультету економіки та бізнесу, к.е.н, доцент Карман С.В., завідувач кафедри менеджменту, д.е.н., професор Нестеренко С.А., завідувач кафедри підприємництво, торгівля та біржова діяльність, д.е.н., професор Яворська Т.І., завідувач кафедри обліку та оподаткування, д.е.н., доцент Трусова Н.В., завідувач кафедри цивільної безпеки, к.т.н., професор Рогач Ю.П., к.е.н., доцент кафедри менеджменту, Агєєва І.В., к.е.н., доцент кафедри менеджменту, Бочарова Н.О., к.е.н., доцент кафедри менеджменту, Кравець О.В., к.т.н., доцент кафедри менеджменту, Назарова О.П., к.е.н., доцент кафедри менеджменту, Плотніченко С.Р., к.е.н., доцент кафедри менеджменту, Розуменко С.М., к.е.н., доцент кафедри менеджменту, Сурженко Н.В., к.е.н., доцент кафедри менеджменту, Шевчук О.Ю., к.е.н., ст..викл. кафедри менеджменту, Редько Л.І.; к.е.н., доцент кафедри підприємництво, торгівля та біржова діяльність Болтянська Л.О., к.е.н., доцент кафедри підприємництво, торгівля та біржова діяльність Власюк Ю.О., к.е.н., доцент кафедри економіки Почерніна Н.І., ст.. викл. кафедри економіки Васильченко О.О., к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Кучеркова С.А., к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Костякова А.А., ст.. викл. кафедри суспільно-гуманітарних наук Зімонова О.В., ст.. викл. кафедри іноземних мов Мунтян С.Г., начальник ВТК ТОВ ВКФ «Надія Гранденс» Островська І.О., заступник директора с.-г. підприємства ТОВ «Еталон Агро Плюс», головний бухгалтер управління агропромислового розвитку Мелітопольської районної державної адміністрації Карпова С.С., керуюча 1-м відділенням «Приватбанку» Бобовнікова О.В., директор зі збуту ТОВ «ІЗ Клінценбау» Бабернова М.В., в.о. директора ТОВ «Мелітопольські теплові мережі» Станков Є.Ю., директор ресторану «Рассвет» (ПП «Стоячко») Стоячко С.М., заступник голови правління, радник спостережної ради з економічних питань ПАТ «Мелітопольський м’ясокомбінат», заступник голови мелітопольського управління молоді та спорту Несват Т.В., офіс-менеджер туристичної агенції «Браво-тур» Козлякова Л.Д., менеджер туристичної агенції «Браво-тур» Шевченко Д.М., начальник Царічанського масло цеха ПРАТ Комбінат «Придніпровський» Бойко Г.І., керівник відділу кадрів ВАТ «Мелітопольський хлібокомбінат» Артамошина О.В., директор ПрАТ «Мелітопольський олійноекстракційний завод» Рудченко С.О.

ВИРІШИЛИ:
1. Врахувати в основному пропозиції та зауваження учасників круглого столу з розробки моделі фахівця та внести зміни до навчального плану зі спеціальності «Менеджмент».
2. Представникам виробництва надати свої пропозиції до тимчасового стандарту вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету щодо необхідних знань та вмінь майбутніх фахівців.
3. Продовжити практику таких круглих столів в подальшому та вносити корективи до розробленої моделі фахівця та навчального плану зі спеціальності «Менеджмент» з урахуванням сучасних потреб виробників.

17 квітня 2017 року, ауд. 2.803, 13- 45 год.

1. Сутність продовольчої безпеки в системі національної і світової продовольчої проблеми.

Доповідач: д.е.н., проф.. Нестеренко С.А.

2. Вплив організаційної культури на діяльність організації.

Доповідач: к.е.н., доц. Агєєва І.В.

3. Мотиваційна складова як функція та базис системи управління персоналом і важіль сприяння економічній активності населення.

Доповідач: к.е.н., доц. Бочарова Н.О.

4. Економічне обґрунтування впровадження новітніх технологій при виробництві продукції сільського господарства.

Доповідач: к.е.н., доц. Кравець О. В.

5. Оценка параметровпроизводственной функции с постоянной эластичностью земещения ресурсов в Mathcad.

Доповідач: к.е.н., доц. Назарова О. П.

6. Організаційно-економічний механізм управління конкурентоспроможністю.

Доповідач: к.е.н., доц. Сурженко Н.В.

7. Етика та етикет в менеджменті.

Доповідач: к.е.н., доц. Плотніченко С.Р.

8. Розвиток системи регіонального управління.

Доповідач: к.е.н., доц. Розуменко С.М.

9. Сучасні напрямки менеджменту в контексті інституціонального розвитку суспільства.

Доповідач: к.е.н., ст..викл. Редько Л.І.

Залишити повідомлення для декана
×