Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Відгуки стейкхолдерів

Відгуки стейкхолдерів

Відгук на освітньо-професійну програму першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка. Бандура М.П.

Відгук на освітньо-професійну програму першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка. Безух А.М.

Відгук на освітньо-професійну програму першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка. Захарчук Ю.В.

Відгук на освітньо-професійну програму першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка. Мордик О.М.

Відгук на освітньо-професійну програму першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка. Рабчук О.Г.

Рецензія на освітньо-професійну програму «Економіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка. Мазуренко О.В.

Рецензія на освітньо-професійну програму «Економіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка. Марченко О.А.

Рецензія на освітньо-професійну програму «Економіка» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка. Шиян Д.В.

 

Надішліть нам своє питання до факультету
×