м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Дуальне навчання

Дуальне навчання

Основним завданням дуального навчання є усунення недоліків при навчанні майбутніх кваліфікованих робітників, подолання розриву між теорією і практикою, освітою й виробництвом, а також підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів.
Дуальна освіта — це саме той випадок коли теорія і практика ідеально поєднуються у вищих навчальних закладах, адже ця система передбачає поєднання теоретичних знань із практичними навичками безпосередньо на підприємствах в реальних умовах роботи відповідно до профілю навчання.

Куратор дуального навчання: Плотніченко Світлана Романівна.

Теоретична частина підготовки фахівця проходить на базі освітньої установи, а практична — на робочому місці. Студенти поєднують навчання та стажування на підприємстві. При цьому підприємства здійснюють замовлення освітнім установам на конкретну кількість фахівців певної спеціальності. Зі свого боку роботодавці можуть мати різні форми співучасті у підготовці фахівців — повністю оплачують навчання; закуповують необхідне обладнання; покривають всі видатки, пов’язані з процесом їх виробничого навчання; виплачують грошові винагороди учням за використання їхньої праці тощо.
Кваліфікований персонал з достатніми не тільки теоретичними, а й практичними навичками до українського бізнесу зацікавлює не тільки роботодавців, а й самих студентів, що можуть отримувати заробітню плату та стаж роботи й одночасно здобувати освіту в університеті.

Нормативні документиПоложення про організацію дуальної форми навчання у ТДАТУ імені Дмитра Моторного

Атестаційний лист

Договір про здобуття вищої освіти за дуальною формою

Договір про співробітництво

Наказ про затвердження та введення в дію Положення про порядок організації та проведення дуального навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного

Наказ Про затвердження та введення в дію Положення про порядок організації та проведення дуального навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного

Зразок заяви про перехід на дуальну форму навчання 2020-2021 н.р.

Звіт про захист дуальної форми навчання на кафедрі Публічного управління, адміністрування та права

Звіт про захист дуальної форми навчання за 2020-2021 н.р. на кафедрі Публічного управління, адміністрування та права

 

Залишити повідомлення для декана
×