Захист дуальної форми навчання на кафедрі ПУАП

5 грудня 2019 року на кафедрі Публічного управління адміністрування та права відбувся захист дуальної форми навчання. Інформативні доповіді про свою роботу за спеціальністю разом із яскрамими презентаціями представили студентки магістратури Альона Саржан (Мелітопольський ЦНАП) та Ксенія Балан (Гірсівська ОТГ).

Ксенія Балан працює на посаді фахівця з соціальної роботи. До її щоденних завдання та обов’язків входять: виявлення осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, потребують соціальної підтримки та надання їм соціальних послуг;  – прийом документів для оформлення субсидій;  ведення документації з надання соціальних послуг сім’ям з СЖО, ДБСТ, ПС; ведення , в установленому порядку, облікуосіб/сімей у СЖО та ін.

Альона Саржан працює на посаді адміністратору ЦНАПУ.  Її обов’язки:  реєстрація вхідної та вихідної кореспонденції відділу надання адміністративних послуг; – ведення діловодства;  у межах  надання повноважень ділове листування з адміністративними органами; відстеження терміну виконання контрольних листів, розпоряджень голови обласної державної адміністрації, міського голови;  узгодження договорів, складених  для належної, якісної та безперебійної роботи ЦНАП, а також розроблених нормативних документів;  підготовка протоколів щодо адміністративних порушень відвідувачів на виконком;  ведення та моніторинг журналів реєстрації подій в АС;  створення резервних копій технологічної інформації  АС.

Серед основних переваг дуальної форми навчання  дівчата вказали:

– надання можливостей для здобуття належних навичок управлінської культури та ділового спілкування і комунікацій, ведення переговорів, розв’язання конфліктів, ділового етикету;

– оволодіння основами методології, технологіями та процедурами публічного адміністрування об’єктів публічної сфери;

– надання теоретичних знань, практичних вмінь і навичок з публічного управління щодо застосування законів, принципів, методів, технологій та процедур в управлінні суб’єктами публічної сфери.