м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

Аудиторії

Аудиторії
2.203
2.204
Викладацька
2.208
2.220
Малий конференц-зал
АУДИТОРІЯ 2.203
Аудиторія, у якій переважно відбуваються семінарські та практичні заняття з дисциплін. Невеликий розмір аудиторії робить її затишною та сприяє кращому засвоєнню матеріалу студентами денного та заочного відділень, а також дозволяє проводити обговорення сучасних аспектів публічного управління, менеджменту та права.
Для проведення лекційних занять аудиторію оснащено телевізором, на якому є можливість переглядати презентації, відео та інші мультимедійні матеріали та фліпчартом для записів. Семінарські заняття, що проводяться у аудиторії 2.203, часто включають в себе перевірку самостійного опрацювання матеріалу.

АУДИТОРІЯ 2.204
Мультимедійна лекційна аудиторія призначена, переважно, для проведення лекцій, презентацій та інших навчально-виховних заходів. Велика аудиторія, яка вміщує понад 50 осіб. Аудиторію оснащено сучасною великою інтерактивною дошкою та проектором, що дає можливість викладачам робити візуальний супровід лекцій для кращого засвоєння навчального матеріалу, а також використовувати дошку для записів та малювання. В аудиторії проводяться лекційні заняття з провідних дисциплін кафедри, різноманітні тренінги, а також зустрічі з гостями кафедри та роботодавцями. Аудиторію також оснащено зручними меблями.


ВИКЛАДАЦЬКА

АУДИТОРІЯ 2.208

Затишна аудиторія, що призначена для проведення лекцій та практичних занять.
Аудиторію оснащено дошкою та проектором, що дозволяє викладачам демонструвати презентації та інші медіаматеріали, проводити практичні заняття.
Також в аудиторії проводяться зустрічі у невеликих групах, інтерактивні ігри.

АУДИТОРІЯ 2.220
Комп’ютерна  аудиторія кафедри, яку орієнтовано на проведення лекційних та практичних занять з дисциплін, що вимагають роботу з комп’ютером. В аудиторії встановлено сучасні комп’ютери з вільним виходом до мережі Інтернет. На всіх комп’ютерах встановлено сучасне програмне забезпечення для отримання практичних знань студентами денного та заочного відділень. Крім того, аудиторію оснащено телевізором, що дає змогу викладачу робити візуальний супровід лекційних та практичних занять, а також є можливість демонстрації екрану викладача. В аудиторії проводяться зустрічі з провідними спеціалістами в галузі інформаційних технологій, державних  електронних закупівель та системного адміністрування. Аудиторію оснащено сучасними зручними меблями.

АУДИТОРІЯ 2.219 – МАЛИЙ КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ

Простора та сучасна аудиторія, яка націлена на проведення наукових конференцій, публічних виступів, захисту курсових та дипломних робіт, а також на проведення лекційних та практичних занять у новому форматі.
Лабораторію оснащено трибуною, а також великим екраном та проектором, що дозволяє демонструвати присутнім медіаматеріали, трансляції тощо.
В аудиторії також є можливість проводити онлайн-відеоконференції.

Залишити повідомлення для декана
×