Ділова гра 2019 на кафедрі “Менеджмент”

Верше на кафедрі “Менеджмент” відбулася ділова гра на тему”Заключение контракту. Ділові переговори” з дисципліни “Менеджмент ділової репутації” Учасниками були студенти 21 групи спеціальності “Готельно-ресторанної справи”.

Приємно було спостерігати, як ведуть себе студенти в ролі директора, PR – менеджера, фінансового менеджера, менеджера зі зв`язків  з громадськістю. Кожен гідно відстоював свої позиції  відповідно до посади. Теорія і практика звичайно дають свої результати. Тепер студенти можуть орієнтуватися в сфері  бізнес етикету, знають основи ділового протоколу та можуть вести ділові переговори.

Я пишаюсь Вами, дякую за чудову гру, яка тісно пов`язана з вашою спеціальністю. Ви змогли застосувати теоретичні знання на практиці.

З повагою к.е.н., доцент кафедри “Менеджмент” Світлана Романівна Плотніченко.