МІЖВУЗІВСЬКА ЛЕКЦІЯ НА ТЕМУ: «ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ КОНКУРЕНТНИХ ПЕРЕВАГ ПІДПРИЄМСТВ»

15 березня 2021 року відбулася міжвузівська онлайн-лекція на тему: «Теоретичні основи управління розвитком конкурентних переваг підприємств» для здобувачів вищої освіти ОС «Магістр».

Її провели:

• доктор економічних наук, професор ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут» Світлана СУДОМИР;
  • доктор економічних наук, професор Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Д. Моторного Світлана НЕСТЕРЕНКО.

В онлайн-лекції професор Світлана СУДОМИР обґрунтувала результативну систему управління конкурентними перевагами в концепції стратегічного розвитку підприємств та методологічні підходи до формування потенціалу конкурентних переваг підприємств і системи управління їх розвитком, розглянула  прогноз розвитку конкурентних переваг та стратегічних дій по досягненню їх потенційного рівня як основи забезпечення перспективної діяльності підприємств.

Професор Світлана НЕСТЕРЕНКО висвітлила результати досліджень щодо поглиблення теоретико-методологічних засад щодо формування системи управління розвитком конкурентних переваг підприємств. Уточнила сутність окремих категорій теорії конкуренції. Розглянула класифікацію конкурентних переваг за новими ознаками. Обґрунтувала  системно-функціональний підхід до управління конкурентними перевагами.  Проаналізувала стан і тенденції розвитку підприємств за рахунок поліпшення управління факторами забезпечення успіху. Розглянула можливості забезпечення конкурентних переваг підприємств та результативність управління ними.

Лекцію супроводжував влучно підібраний різноманітний презентаційний матеріал, який включав  статистичні, графічні та фотографічні дані по зазначеній тематиці, що дозволило лекторам застосовувати прийоми розповіді, діалогу, пояснення, коментування і зберегти стійку увагу здобувачів вищої освіти під час заняття.