Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Обговорення освітніх програм

Обговорення освітніх програм

При підготовці фахівців будь-якої галузі важливим питанням є обґрунтування навчального плану. В її основі лежить змістовна структура навчальних дисциплін, яка враховує вибіркову складову. Це надає можливість майбутньому випускнику відповідати сучасним вимогам ринку та мати професійні навички в своїй галузі.

1 квітня 2016 року викладачами кафедри економіки підприємств було організовано круглий стіл з питань обговорення змісту навчального плану бакалаврів нової для університету спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». У засіданні взяли участь дванадцять фахівців та керівників підприємств. Плідна дискусія визначила роль окремих дисциплін навчального плану в формуванні у майбутніх підприємців необхідних компетенцій. Позитивною відзначена практична складова, яка передбачає зв’язок освітнього процесу з виробництвом. Фахівці підкреслили актуальність залучення виробників у навчальний процес в межах лекційних та практичних занять.

Протокол круглого столу з обговорення змісту навчального плану спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”

Презентація спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” 

 

Залишити повідомлення для декана
×