Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Аудиторії

Аудиторії
2.704
2.708
2.709
Комп’ютерний клас кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності розміщено в аудиторії 2.704. Клас оснащений сучасними комп’ютерами з необхідним програмним забезпеченням. На даний момент клас обладнано 11 комп’ютерами та підключено до мережі INTERNET. Для проведення практичних робіт використовуються такі програми, як: програми пакету Mc Office, My Test Student, «ПАРУС» версії 7.40 та інші.
В класі проводяться практичні заняття з дисциплін «Економіко-математичні методи та моделі: оптимізаційні методи і моделі», «Моделювання в управлінні соціально-економічними системами», «Електронна комерція». Також в даній аудиторії проводяться тестові частини поточного та підсумково-модульного контролю, іспитів.
Комп’ютерний клас активно використовується студентами для самостійної роботи над курсовими проектами та підготовки дипломних магістерських робіт

В лабораторії (ауд. 2.708) крім щоденних лекційних та практичних і семінарських занять проводяться засідання наукових гуртків та клубів, кураторські години та профорієнтаційні заходи з майбутніми абітурієнтами.
Аудиторія простора, освітлена, затишна. Її загальна площа 50,1 м² містить 24 посадкових міста. Обладнана аудиторною дошкою. Приміщення відповідає санітарно – технічним вимогам і забезпечує необхідні умови для підготовки фахівців. В аудиторії є постійні навчально-інформаційні стенди, на яких висвітлюється цікава навчальна інформація. Усі матеріальні цінності аудиторії обліковуються в інвентарній книзі встановленого зразка.

В лабораторії проведення конференцій, засідань, нарад (ауд. 2.709) крім щоденних лекційних занять та планових студентських олімпіад проводяться конференції професорсько-викладацького складу, періодичні засідання та наради кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, профорієнтаційні заходи з майбутніми абітурієнтами.
Для забезпечення оптимальних умов організації навчально-виховного процесу викладачі використовують ноутбук для роботи з аудіо-матеріалами, мультимедійний проектор та екран для роботи з відео-матеріалами.
Аудиторія простора, освітлена, затишна. Вона містить 36 посадкових місць. Створені хороші умови для подолання особистісно-психологічного бар’єру спілкування, встановлення сприятливого психологічного клімату в колективі. В аудиторії є постійні навчально-інформаційні стенди, на яких висвітлюється цікава навчальна інформація.

Залишити повідомлення для декана
×