Відкрите заняття з дисципліни «Маркетинг та логістика у готельно-ресторанній справі»

27 листопада 2020 року доцентом кафедри маркетингу, к.е.н. Шквирею Н.О. було проведено відкрите лекційне заняття для здобувачів вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» в межах дисципліни «Маркетинг та логістика у готельно-ресторанній справі» на тему «Логістика як інструмент ринкової економіки». На занятті були присутні науково-педагогічні працівники кафедри маркетингу, зокрема к.е.н, доцент Арестенко Т.В., та асистенти Бінчева П.Г., Майборода Г.О.

У вступній частині лектор визначила актуальність використання логістики в удосконаленні діяльності  підприємств готельно-ресторанного бізнесу.  В основній частині лекції студенти ознайомилися з історією виникнення та розвитку логістики, вивчили її види, функції та цілі.

Лектором був підібраний цікавий науковий матеріал, який дозволив застосування прийомів характеристики, пояснення, коментування і зберегти стійку увагу здобувачів вищої освіти протягом усього заняття. Крім того, викладач постійно привертав студентів до активної участі в занятті, використовуючи сучасні методичні прийоми і заохочувальні стимули.

Заняття було проведено на високому науковому та навчально-методичному рівні і отримало позитивні відгуки, зокрема відзначено професіоналізм і широку ерудицію Наталі Олександрівни, вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу лекції, створити творчу і робочу атмосферу.

Структура лекції логічна, послідовна і повністю відповідає робочій програмі навчальної дисципліни «Маркетинг та логістика у готельно-ресторанній справі».  Змістовна частина лекції ґрунтується на сучасних підходах до логістичної діяльності підприємств та новітньої літератури з даної проблеми. Викладені питання мають високу актуальність і відповідають сучасному рівню розвитку економічної науки.

В цілому, викладач продемонстрував високий рівень професіоналізму і педагогічної майстерності, викликав інтерес аудиторії до поставленої проблеми і досяг активного залучення здобувачів вищої освіти у вивченні теми. Крім того, представлений в ході лекції матеріал має новизну і оригінальність і викликає великий інтерес і затребуваність в освітньому процесі

Доцент кафедри “Маркетинг” Арестенко Т.В.

Шквиря Н.О. провела відкриту лекцію згідно з навчальним планом на належному рівні, а використання сучасних технологій викладання матеріалу значно підвищило засвоєння поданого матеріалу студентами і доповнило структуру лекції. Слід зазначити, як особливість прочитаної лекції, її практично-орієнтовану основу змісту. Вона повністю побудована відповідно до вимог сучасності.

Асистент кафедри “Маркетинг” Майборода Г.О.

Лекційний матеріал викладався в ясній і доступній формі, в логічній послідовності. Лектор проводив заняття відповідно до плану проведення відкритого заняття, слідував чітко структурі, а також приводив безліч прикладів застосування теоретичних аспектів дисципліни, що застосовуються на практиці. Студенти активно брали участь в обговоренні цікавих для них питань, була присутня атмосфера дискусії. Викладач показала вміння володіти аудиторією, підтримувати зворотний зв’язок і психологічний контакт зі студентами. Лекція була проведена на високому професійному рівні із застосуванням сучасного навчального матеріалу і нових освітніх та інформаційних технологій.

Асистент кафедри “Маркетинг” Бінчева П.Г.