Зачекайте,
йде завантаження
м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18 Кабінет 2.405 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: dekanat.feb@gmail.com

Практична підготовка

Практична підготовка

Практика 11МК

Практика 21МК

Практика 31МК

Преддипломною практикою передбачено екскурсію до Райдержадміністрації Мелітопольського району для ознайомлення з професійною діяльністю головних спеціалістів та формування бази даних сільськогосподарських підприємств.

Сучасна підготовка майбутніх високваліфікованих кадрів у сфері маркетингу зумовлює інтеграцію теоретичної і практичної складової, яка передбачена робочою програмою навчальної практики з маркетингу. Для формування професійної компетенції студентів напряму підготовки “Маркетинг”, викладачами кафедри організовується зустрічі зі спеціалістами- практиками, переважна більшість яких є випускниками університету: директором рекламного агенства “Panda” – М.Г. Хилько, менеджером із збуту мережі магазинів “Харчі” – Р.В.Бакланов, SEO-оптимізатором – Д.Г.Легеза, маркетологом ДПМЗ “Гидромаш»  – С.В.Жежулов, маркетологом ТОВ “Аріс” – А.В.Семенов та інші.

В рамках навчальної практики з маркетингу студенти відвідують провідних товаровиробників — завод «Carlsberg Ukraine» та завод ЛВЗ «Хортиця».

Перелік видів навчальних і виробничих практик та їх тривалість за спе­ціальностями відповідає навчальним планам підготовки фахівців, терміни їх проведення на кожний навчальний рік визначаються графіком навчального процесу. Організація практичної підготовки студентів регламентується «Положенням про проведення практик студентів Таврійського державного агротехнологічного університету».

Робоча програма навчальної практики «Вступ до спеціальності» для здобувачів вищої освіти ступеня «Бакалавр» зі спеціальності 075 «Маркетинг» (на основі повної загальної середньої освіти) факультет економіки та бізнесу

Робоча програма навчальної практики для здобувачів 1 (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 075 “Маркетинг”

Накази ТДАТУ про проведення навчальної та виробничої практики студентів денної форми за 2017-2018 н.р.

Накази ТДАТУ про проведення навчальної та виробничої практики студентів денної форми за 2018-2019 н.р.

Щоденник навчальної практики “Вступ до спеціальності 1курс”

Щоденник навчальної практики з маркетингу для здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр» зі спеціальності 075 «Маркетинг» (2 курс)

Бази практик

Договір про виробниче навчання студента Таврійського державного агротехнологічного університету на підприємствах, в установах та організаціях

Документи, які необхідні для проходження практики:

Щоденник практики

Відгук і оцінка роботи студента на практиці

Календарний графік проходження практики

Робочі записи під час практики

Приклад оформлення щоденника практики з “Маркетингового менеджмента”

Лікеро-горілчаний завод «Хортиця» і Завод «Carlsberg Ukraine» , 2017 р.

Мері Кей, 2018  Экопромлит, 2018 рік
Мелітопольський мясокомбінат, 2018 рік Рекламное агенстово “Панда”, 2018 рік
Кондитерське підприємство “Айріс”, 2018 рік
АкваСтар, 2018 рік Мелітопольська трикотажна фабрика, 2018 рік

 

 

 

 

Залишити повідомлення для декана
×