Відбулося засідання секції підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в рамках щорічної конференції здобувачів вищої освіти

10 листопада 2020 року на кафедрі ПТБ відбулося засідання секції підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в рамках ІХ Всеукраїнської науково-технічої конференції здобувачів вищої освіти Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

З доповідями виступили Мальчев Богдан (21ПУ), Реплянчук Владислав (21ПТ), Розумейко Анастасія, Супрун Владислав (обидва 11сПТ), Гриняк Дмитро (21сПТ), Плясецька Вікторія, Краєва Олександра (обидві 11МБ МК), Гасан Владислав (11МБ ПТ), Кузнецова Кіра (21МБ ПТ). Усі доповідачі представили цікавий матеріал та достойно відповіли на питання аудиторії. З презентаціями доповідей можна ознайомитися нижче.

Особливо були відмічені змістовні та яскраві виступи Розумейко Анастасії на тему «Наукові підходи до оцінки стану економічної діяльності підприємства» (керівник: к.е.н., доц. Андрєєва Л.О.), Мальчева Богдана на тему «Ринок електромобілів в Україні як загальносвітова тенденція» (керівник: к.е.н., доц. Тебенко В.М.) та Гриняка Дмитра на тему «Сучасні тенденції ринку вживаних автомобілей» (керівник: к.е.н., доц. Педченко Г.П.)

За результатами роботи конференції буде видано електронний збірник тез доповідей.

Плясецька В.

Гасан В.