Участь викладача кафедри ПТБ у Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегія організації VS реалії VUCA-світу»

10 листопада 2021 року кандидати економічних наук, доценти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Педченко Ганна Павлівна, Грицаєнко Галина Іванівна, Грицаєнко Микола Ігорович взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегія організації VS реалії VUCA-світу», проведеній за ініціативою кафедри менеджменту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

VUCA – це акронім англійських слів «volatility» (мінливість), «uncertainty» (невизначеність), «complexity» (складність) і «ambiguity» (неоднозначність). Світ VUCA – це світ, в якому завдання прогнозування важко реалізувати.

Метою конференції стало обговорення методології формування, інструментарію розробки, способів реалізації стратегії організації в умовах VUCA-світу, а також актуальних проблем управління організацією в контексті високого рівня невизначеності зовнішнього середовища.

Тематичними напрямами роботи конференції стали наступні:

1.Суспільство, конкуренція та екосистеми бізнесу в параметрах VUCA.

2.Стратегії бізнесу в середовищі VUCA: розробка та реалізація.

3.Інновації та цифрова трансформація компаній у VUCA-світі.

4.Управлінський контекст викликів VUCA: зміни моделей лідерства та прийняття рішень.

5.Бізнес-освіта: адаптація до непередбачуваних змін.

Педченко Ганна Павлівна представила доповідь на тему «Трансформація бізнес-освіти в умовах економіки знань», Грицаєнко Микола Ігорович підготував доповідь на тему «Оцінка рівня соціальної відповідальності бізнесу», Грицаєнко Галина Іванівна – на тему «Інвестиційне забезпечення енергоефективності національної економіки». Тези доповідей учасників опубліковані в збірнику матеріалів конференції.

Автор: Ганна  ПЕДЧЕНКО, доцент