м. Мелітополь, п-т Б. Хмельницького, 18. Кабінет 2.205 Тел.: +380 (619) 423201 e-mail: feb@tsatu.edu.ua

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальної дисципліни “Аграрний маркетинг” 2019 року

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальної дисципліни “Аграрний маркетинг” 2019 року

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28 листопада 2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» Таврійський державний агротехнологічний університет визначений як базовий вищий навчальний заклад для проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною дисципліною «Аграрний маркетинг».

Для участі в олімпіаді запрошуються студенти, які навчаються за спеціальностями економічного спрямування у вищих навчальних закладах аграрного та технологічного напряму.

Бажане представництво від університету – 5 студентів від ВНЗ.

Термін проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною  дисципліною «Аграрний маркетинг» з 22–24 травня 2019 р.

Під час проведення олімпіади передбачається наступний регламент:

22 травня – заїзд, поселення ;

23 травня – реєстрація, відкриття олімпіади, проведення І туру олімпіади, конкурсу творчих робіт, екскурсійна програма;

24 травня – проведення І туру олімпіади,проведення ІІ туру олімпіади, підведення підсумків, нагородження переможців, від’їзд.

Просимо до 1 березня 2019 року надіслати заявку на участь в олімпіаді відповідно до заданої форми (додаток) за адресою: 72310, м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 18, Таврійський державний агротехнологічний університет, кафедра маркетингу, т. (0619) 42-65-53.

В анкеті необхідно повідомити про потребу в броніюванні місць для студентів та їх викладачів. Орієнтована вартість проживання 65 грн/ добу в гуртожитку університету, харчування в їдальні університету 100 грн/ добу.

Керівнику вищого навчального закладу ІІІ -ІV рівнів акредитації “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною  дисципліною “Аграрний маркетинг””

Лист – запрошення

Программа проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною  дисципліною «Аграрний маркетинг»
Анкета учасника II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною  дисципліною «Аграрний маркетинг»
Анкета представника

Методичні рекомендації щодо проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною дисципліною «Аграрний маркетинг» у 2018/2019 навчальному році серед студентів економічних спеціальностей аграрних та технологічних вищих навчальних закладів України III-IV рівнів акредитації

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «АГРАРНИЙ МАРКЕТИНГ»

Залишити повідомлення для декана
×