II етап Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальної дисципліни “Аграрний маркетинг” 2019 року

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28 листопада 2018 р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році» Таврійський державний агротехнологічний університет визначений як базовий вищий навчальний заклад для проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною дисципліною «Аграрний маркетинг».

Для участі в олімпіаді запрошуються студенти, які навчаються за спеціальностями економічного спрямування у вищих навчальних закладах аграрного та технологічного напряму.

Бажане представництво від університету – 5 студентів від ВНЗ.

Термін проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною  дисципліною «Аграрний маркетинг» з 22–24 травня 2019 р.

Під час проведення олімпіади передбачається наступний регламент:

22 травня – заїзд, поселення ;

23 травня – реєстрація, відкриття олімпіади, проведення І туру олімпіади, конкурсу творчих робіт, екскурсійна програма;

24 травня – проведення І туру олімпіади,проведення ІІ туру олімпіади, підведення підсумків, нагородження переможців, від’їзд.

Просимо до 1 березня 2019 року надіслати заявку на участь в олімпіаді відповідно до заданої форми (додаток) за адресою: 72310, м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 18, Таврійський державний агротехнологічний університет, кафедра маркетингу, т. (0619) 42-65-53.

В анкеті необхідно повідомити про потребу в броніюванні місць для студентів та їх викладачів. Орієнтована вартість проживання 65 грн/ добу в гуртожитку університету, харчування в їдальні університету 100 грн/ добу.

Керівнику вищого навчального закладу ІІІ -ІV рівнів акредитації “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною  дисципліною “Аграрний маркетинг””

Лист – запрошення

Программа проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною  дисципліною «Аграрний маркетинг»
Анкета учасника II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною  дисципліною «Аграрний маркетинг»