Результати студенського наукового гуртка «Особливості маркетингового планування на підприємствах» за 2020-2021 н.р.

1. Гребельна Г.В.
  2. Плясецька В.Р.
  3. Краєва О.В.
  4. Пазенко П.О.
  5. Пожидаєва І.С.

Участь  у конференціях, які відбулися в ТДАТУ

1. Гребельна Г.В. Всеукраїнська науково-технічної конференції магістрантів і студентів за підсумками досліджень 2020 року. Секція «Маркетинг»18 листопада 2020, кафедра маркетингу Тема доповіді: Удосконалення маркетингово планування збуту продукції вітчизняних виробників на ринку кави України.
  2. Плясецька В.Р. Всеукраїнська науково-технічної конференції магістрантів і студентів за підсумками досліджень 2020 року. Секція «Маркетинг18 листопада 2020, кафедра маркетингу. Тема доповіді: Аналіз маркетингового планування обсягів реалізацї продукції АТ “ЛКФ “Світоч”.

Публікації

1. Гребельна Г.В. Удосконалення маркетингово планування збуту продукції вітчизняних виробників на ринку кави України. Всеукраїнська науково-технічної конференції магістрантів і студентів за підсумками досліджень 2020 року. Секція «Маркетинг»
  2. Дударєва АВ. Особливості формування рекламного бюджету просування продукції «СПП Лана» у соціальних мережах Всеукраїнська науково-технічної конференції магістрантів і студентів за підсумками досліджень 2020 року. Секція «Маркетинг»
  3. Краєва О.В. Планування товарної політики розподілу ПАТ «Звенигород» на ринку сиру. Всеукраїнська науково-технічної конференції магістрантів і студентів за підсумками досліджень 2020 року. Секція «Маркетинг»