Наукова конференція студентів та магістрантів на кафедрі маркетингу листопад 2019 року

19 листопада на кафедрі маркетингу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного відбулася науково-технічна конференція студентів та магістрантів за напрямом досліджень «Маркетинг». У роботі конференції взяли участь понад 40 учасників. Результати проведених досліджень представили також студенти ДВНЗ «Мелітопольський промислово-економічний коледж», ВСП «Василівський коледж ТДАТУ», ВСП «Бердянський коледж ТДАТУ».

Відкрили конференцію магістранти, Марія Михайлова та Кашуба Наталія, які привітали учасників, ознайомили з регламентом та напрямами роботи конференції та побажали плідної роботи. Доповіді відрізнялися актуальністю теми, оригінальністю підходів до вирішення поставлених завдань у межах проведених маркетингових досліджень, коректністю аргументації та переконливістю висновків.

Присутні відзначили високий рівень доповідей учасників конференції, цікавий виклад матеріалу, наголосили на вагомості проведення таких заходів. Студенти продемонстрували свою комп’ютерну підготовку та вміння працювати з програмами Power Point, Microsoft Office, Canva та використовувати ресурси та сервіси Інтернету. Вразили і цікавими слайд-шоу, які не залишили байдужими аудиторію присутніх.

За результатами роботи конференції відзначено найкращі виступи студентів, нагороджено учасників похваленими грамотами. Перемогу здобули такі студенти:

1-ше місце:

Іванова Тетяна, студентка групи 21 МК. Тема доповіді: «Теорія поколінь».

2-ге місце:

Бріцин Антон, студент 21МБ МК. Тема доповіді «Контроль комунікаційних каналів як один із антикризових засобів»

Коньшин Вадим, студент 21 МК. Тема доповіді: «Інструменти маркетингу при реалізації броколі в Україні».

3-е місце:

Пазенко Павло, студент 31 МК. Тема доповіді: «Сучасні засоби рекламування на ринку пива».

Гребельна Ганна, студентка 31 МК. Тема доповіді: «Тенденції розвитку кавового бізнесу в Запорізькій області».

Загалом конференція пройшла на високому науковому рівні, у дружній атмосфері, та визначила пріоритети подальших наукових досліджень студентської молоді. Колектив кафедри висловлює вдячність учасникам та науковим керівникам за проведену роботу.