«ЧИСТА душа – жіноча ВРОДА». Нотатки маркетолога

В рамках навчальної практики 10 лютого 2016 року відбулась зустріч студентів маркетологів університету ТДАТУ із засновником компанії «Чиста Врода» Тітовою Ольгою Василівною.

12695770_428243010719225_1923834092_nСвій перший день народження компанія відзначала в 2010 році, починаючи з виробництва еко-мила ручної роботи, а вже сьогодні вона йде впевненими кроками вперед розробляючи нову продукцію. Колектив організації складається всього з декількох робітників, які виготовляють косметику, що на 95% складається з натуральних та корисних компонентів. Над розвитком компанії також працюють програмісти та дизайнери з різних куточків України, допомогаючи розширити географію клієнтів.

Перевагами натуральної косметики «Чиста врода» є безпека, якість, ефективність, здоров’я шкіри та продовження молодості. Важливим та невід’ємним принципом компанії є те, що еко-догляд за шкірою не можливий без правильного образу життя, внутрішнього догляду за собою та звичайно здорового харчування.Розмова з Ольгою Василівною була дуже відвертою та щирою, було помітно, що вона не просто займається виготовленням натуральної продукції, а вкладає всю душу у свою справу, і вона віддячує їй натхненням та великим задоволенням.Для мене спілкування з впливовими людьми є невід’ємним досвідом та мотивацією для майбутнього навчання та досягнення власних цілей. Завдяки зустрічі з Ольгою Василівною кожен із присутніх на бесіді зрозумів , що не можна зупинятися ні перед чим на шляху до улюбленої справи.

Шевченко Ольга, 31 МК спеціальності «Маркетинг»