Здобувачі вищої освіти за напрямом «Маркетинг» взяли участь у роботі науково-технічної конференції ТДАТУ.

Студенти представили доповіді та презентації на актуальні теми розвитку маркетингу у сучасних умовах, розкрили аспекти впровадження маркетингових технологій у практичну діяльність  закладів громадського харчування, аграрного сектору, малого та середнього бізнесу. Представлені доповіді викликали живий інтерес та зацікавленість у присутніх, окремі питання стали дискусійними та взяті до подальшого поглибленого опрацювання здобувачами. Найбільший інтерес викликали роботи, пов’язані із застосуванням інформаційних технологій, цифрового маркетингу, просування продуктів та послуг у  мережі Інтернет.

За результатами доповідей шляхом анонімного голосування серед найкращих доповідей було відзначено роботи  Лактіонова Євгена (гр. 21МБМК, науковий керівник – Шквиря Н.О.) на тему «Digital-marketing як інструмент розвитку підприємств ресторанного бізнесу», Лебедка Анастасії (гр. 21МБМК, науковий керівник – Куліш Т.В.) «Сучасний стан виробництва соняшникової олії», спільної роботи Чернишової Марії та Райкова Даніла (гр. 31МК, 1сМК, науковий керівник – Арестенко Т.В.) на тему «Цифровий маркетинг». Інтерес також викликали презентації робіт Куруоглу Ольги (гр. 21МБМК), Зінов’єва Антона (11МК), які також отримали подяки за участь у конференції.

За результатами конференції зав.кафедри маркетингу д.е.н., проф. Дар’я Легеза зазначила, що студенти не даремно приділяють багато уваги дослідженням, пов’язаним із впровадженням діджиталізації в економіку усіх сфер господарської діяльності, що відповідає світовим трендам та тенденціям сучасного життя.

Беручи участь в обговоренні доповідей доц.Коноваленко А.С. зазначила, що роботи студентів старших курсів характеризуються високим рівнем вміння застосовувати наукові методи проведення досліджень, а також роботи студентів, що навчаються за дуальною формою навчання є яскравою демонстрацією успішного поєднання навчання із набуттям практичного досвіду. Доц. Арестенко Т.В. зазначила, що доповіді студентів є цікавими та потребують подальших досліджень з огляду на їх актуальність та практичне значення.