Викладачі кафедри ПТБ в пошуку можливостей, проблем і перспектив розвитку економіки, фінансів та управління

10 листопада 2021 року на базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ФІНАНСІВ ТА УПРАВЛІННЯ: НОВІ МОЖЛИВОСТІ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ».

Напрямами роботи конференції були:
• Фінансова система та інформаційні технології в умовах цифрової трансформації
• Актуальні проблеми управління на різних рівнях економічної агрегації
• Проблеми економіки в контексті віртуальної реальності: муніципальний, регіональний та державний аспекти
• Сучасні форми і методи підготовки та підвищення кваліфікації кадрів для органів управління, суб’єктів господарювання.

В роботі конференції взяли активну участь кандидати економічних наук, доценти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Грицаєнко Микола Ігорович та Грицаєнко Галина Іванівна. З матеріалами їх виступів можна ознайомитись в репозитарії університету та на сайті кафедри ПТБ на сторінці “Конференції“.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент