Викладачі кафедри ПТБ підвищують кваліфікацію в напрямку інноваційної педагогічної діяльності

Сьогодні, 25 жовтня 2021 року, розпочалися онлайн-заняття з підвищення кваліфікації науково-педагогічного персоналу закладів вищої освіти з “Інноваційної спрямованості педагогічної діяльності“, які відбуваються на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ). Заняття триватимуть до 05 листопаду 2021 року.

Від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності заняття з підвищення кваліфікації відвідують кандидати економічних наук, доценти Андрєєва Лариса Олександрівна, Грицаєнко Галина Іванівна, Грицаєнко Микола Ігорович, Завадських Ганна Миколаївна та Терещенко Максим Анатолійович.

В рамках підвищення кваліфікації викладачами готуються випускові роботи науково-методичного характеру, які виконуються з використанням передових  методичних технологій та власного досвіду.

За підсумками навчання планується проведення науково-методичного семінару.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент