Чи можу я стати підприємцем?

Ознаки того, що ви МОЖЕТЕ стати підприємцем:

Ви ненавидите Status Quo. Ви не любите робити щось просто тому, що все так роблять, сидять і протирають штани і офісні меблі.
Вам швидко стає нудно. Ви швидко досягаєте бажаного результату і вам хочеться рухатися далі, отримуючи нові знання і пробуючи щось нове і цікаве.
Вас звільняли з роботи. Для деяких роботодавців ви були занадто творчою особистістю.

Вас вважають бунтарем. Ви знаєте, що найцікавіше і велике завжди відбувається за межами зони комфорту.
Для вас не існує авторитетів. Ви ігноруєте більшість правил суспільства, в якому живете, і зі скрипом підстроюєтеся, якщо іншого виходу немає.
Ви готові вдосконалювати все, за що беретеся. Ви завжди бачите варіанти того, як виконати завдання краще.
Ви не любите порожні розмови. Розмови про погоду – це явно не ваш коник.
У дитинстві вас сильно критикували. І ви можете довести всім, хто сумнівався в ваших здібностях, що вони дуже помилялися.
Ви буваєте одержимі. Ви повністю занурюєтеся в проект і для вас не існує слова «неможливо».
Вам страшно починати щось самостійно. Підприємець всередині вас боїться виходити в самостійне плавання і одночасно боїться бездіяльності.
Ви не вмієте розслаблятися. Вам не спиться ночами, тому що ви не можете відключити свої думки.
Ви не відповідаєте прийнятим у вашому суспільстві стандартам. Навіть дитиною ви відчували, що відрізняєтеся від оточуючих вас дітей.

Якщо ви хоча б в половині перерахованих варіантів відповіли «Так», дайте своєму внутрішньому підприємцю свободу!

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент