Продовження занять з підвищення кваліфікації викладачів

Сьогодні, 26 жовтня 2021 року, продовжились заняття з підвищення кваліфікації, які організовані для навчально-педагогічного персоналу закладів вищої освіти онлайн на базі Національного університету біоресурсів і природокористування (м. Київ).

Провідні фахівці НУБІПу ділилися власним досвідом організації освітнього процесу, особливостями проведення дистанційних занять, дуального навчання, розповідали про роботу над впровадженням інноваційних педагогічних методів та прийомів.

Особливий інтерес викладачів кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності викликала організація вибору здобувачами вищої освіти дисциплін, які не є обов’язковим, а також врахування результатів неформальної освіти.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент