III НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРАГМАТИЗМ У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ПІДПРИЄМЦІВ»

Сьогодні, 20 травня 2021 року, на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбулася традиційна III науково-практична конференція «Прагматизм у підготовці майбутніх підприємців», до участі в якої були запрошені педагогічні та науково-педагогічні працівники, науковці, учні та студенти, підприємці та усі зацікавлені особи.

Учасники конференції з натхненням розповідали про свої наукові здобутки, кожний виступ викликав жвавий інтерес у слухачів, було багато гострих запитань, пояснень та дискусій.

За підсумками роботи конференції готується збірник матеріалів, який буде розміщений в репозитарії університету та на сайті кафедри.

Гриняк Д. – Імпорт і експорт

Мальчев Б. – Екологічне управління