2-Й ЕТАП КОНКУРСУ “КРАЩИЙ КУРАТОР АКАДЕМІЧНОЇ ГРУПИ” ТДАТУ

19 травня 2021 року на факультеті економіки та бізнесу відбувся другий тур конкурсу “Кращий куратор академічної групи” ТДАТУ, на якому були присутні усі куратори академічних груп факультету.

Захід відкрила заступник декана факультету з ОВР Олена ВАСИЛЬЧЕНКО, яка ознайомила присутніх із результатами проведення 1-го туру конкурсу “Кращий куратор академічної групи” ТДАТУ, що відбувся на кафедрах факультету протягом квітня-травня 2021 року та розповіла про порядок проведення 2-го туру конкурсу “Кращий куратор академічної групи” ТДАТУ.

У цьому навчальному році переможцями 1-го туру конкурсу “Кращий куратор академічної групи” стали: к.е.н., доцент Максим ТЕРЕЩЕНКО (куратор групи 11-ПТ), д.е.н., професор Вікторія НЕХАЙ (куратор групи 21-МН), викладач Валентина ДЕМКО (куратор групи 31-ТР), к.е.н., доцент Інна ЯКУШЕВА (куратор груп 31-ФБ та 11-сФБ), д.е.н., професор Олег СОКІЛ (куратор груп 31-ОО та 11-сОО), к.е.н., доцент  Анастасія КОНОВАЛЕНКО  (куратор групи 21-МК), к.н.держ.упр., ст. викладач Юлія ВОРОНІНА (куратор груп 31-ПУ та 21-сПУ).

Олена Олегівна представила присутнім конкурсну комісію конкурсу “Кращий куратор академічної групи” ТДАТУ: Олександр ЛОМЕЙКО, проректор з НПР – голова комісії; Ігор ГРИЦАЄНКО, помічника ректора з ОВР та студентських справ; Ольга ЗІМОНОВА, заступник голови профкому з ОВР; Олена ВАСИЛЬЧЕНКО, заступник декана факультету з ОВР; Людмила ШЛЄІНА, заступник декана факультету АТЕ з ОВР;    Златосіра Кравець, голова студентської ради факультету.

Кращі куратори факультету презентували свої звіти про роботу протягом 2020-2021 н.р., ділились із присутніми своїми думками щодо методики роботи з групою та поліпшення роботи куратора в університеті.

За рішенням конкурсної комісії переможцем  2-го туру конкурсу “Кращий куратор академічної групи” ТДАТУ стала к.е.н., доцент кафедри фінансів банківської справи та страхування Інна Якушева, куратор групи 31-ФБ, яка представлятиме факультет на 3-му етапі конкурсу “Кращий куратор академічної групи” ТДАТУ на рівні університету.

Вітаємо Інну Євгеніївну з перемогою!  Бажаємо їй подальших успіхів у роботі із групою!

Олена Васильченко,

заступник декана ФЕБ з ОВР