Економіка аграрного виробництва та менеджмент

Метою дисципліни є дослідження дії економічних законів у аграрному виробництві в інтересах суспільства, вивчення закономірностей розвитку сільського господарства і окремих його галузей, узагальнення наукових досліджень та передового досвіду, що надають змогу обґрунтування напрямків розвитку галузі.
Завдання курсу – є опанування студентами заходів щодо підвищення ефективності аграрного виробництва, а саме поліпшення використання виробничих ресурсів; шляхів інтенсивного та екологічного розвитку сільського господарства; ефективності впровадження у виробництво оновленої матеріально технічної бази; раціонального поглиблення спеціалізації і концентрації виробництва, ефективності міжгосподарських форм кооперування і агропромислової інтеграції; удосконалення товарно-грошових відносин між суб’єктами аграрного виробництва.

У результаті вивчення дисципліни студент повинен:

знати: теоретичні та практичні основи економіки сільського господарства, завдання ефективного використання природних, науково-виробничих та людських ресурсів регіонів країни, територіальні і галузеві структури господарського комплексу, наукові засади державної економічної політики;
вміти: проводити дослідження і надавати наукове обґрунтування раціонального (ефективного) ведення економіки аграрного виробництва та засад економічної політики.

Робоча програма навчальної дисципліни МЕАВ- 4АІ-т (2019 – 2020 н.р.)

Робоча програма навчальної дисципліни МЕАВ – 4АІ (2019-2020 н.р.)

Силабус МЕАВ Аі -с

Силабус МЕАВ Аі

Методичні вказівки для практичних занять