Заходи з організації навчання за дуальною та індивідуальною формами

Сьогодні, 27 січня 2021 року, відбулась зустріч декана факультету економіки та бізнесу, доктора наук з державного управління, доцента Ортіної Ганни Володимирівни зі здобувачами вищої освіти, які мають бажання навчатися за дуальною та індивідуальною формами, тобто поєднувати навчання та практичну підготовку на провідних підприємствах різних сфер діяльності та організаційно-правових форм господарювання. Було обговорено процедуру та терміни оформлення необхідних документів і наголошено про необхідність узгодження  графіку індивідуального освітнього процесу з ведучими викладачами.

Того ж дня на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності здобувачі вищої освіти, які зацікавлені в навчанні за дуальною та індивідуальною формами, обговорили організаційні питання з куратором дуального навчання, кандидатом економічних наук, доцентом кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності  Завадських Ганною Миколаївною.

Автор: Ганна Завадських, доцент кафедри ПТБ