На кафедрі ПТБ розпочалася підготовка до проведення державної атестації магістрів

Сьогодні, 27 січня 2021 року, розпочалися консультації з підготовки державної атестації здобувачів ступеня вищої освіти “Магістр” спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” (заочної форми навчання).

Державна атестація магістрів проходитиме у формі державного екзамену, головною метою якого  є встановлення відповідності засвоєних здобувачами ступеня вищої освіти “Магістр” рівня та обсягу знань, умінь, інших компетенцій вимогам державного стандарту.

Графік підготовки та проведення державної атестації магістрів заочної форми навчання

Автор: Галина Грицаєнко, доцент кафедри ПТБ