Захист звітів з дуального навчання на кафедрі ПУАП

На кафедрі публічного управління, адміністрування та права пройшов захист звітів з дуального навчання.
Цього року, у зв’язку із обмежувальними протиепідемічними заходами, захист звітів відбувався у змішаній формі: частина в аудиторії університету, а інша частина – у відеоконференції Zoom.
Приймала звіти куратор дуального навчання кафедри, кандидат економічних наук, доцент Світлана Плотніченко. На захисті також були присутні в.о. завідувача кафедри, доктор філософських наук Роман Олексенко, в.о. декана факультету, доктор наук з державного управління Ганна Ортіна та кандидат юридичних наук Олена Нестеренко.
Здобувачі вищої освіти підкреслили важливість можливості навчання за експериментальною дуальною формою, а також висловили свої зауваження та пропозиції.