Робота студентського наукового гуртка «Економічне управління аграрним підприємством»

На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності на постійній основі функціонує студентський науковий гурток «Економічне управління аграрним підприємством» (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Грицаєнко Галина Іванівна).

В ході роботи студенти обговорюють сучасні проблеми економічного управління підприємством, його особливості в аграрному підприємництві. Особливий інтерес у членів гуртка викликають питання бюджетування, впровадження системи контролінгу, встановлення економічного порядку, а також організація фінансової діагностики в аграрному підприємстві.

В рамках роботи гуртка студенти готують доповіді і презентації, беруть участь у різноманітних наукових конференціях.

Організація науково-дослідної роботи здобувачів вищої освіти у формі наукового гуртка дозволяє залучати до роботи студентів, які виявляють інтерес до наукового пошуку, а також поглиблено вивчати дисципліну «Економічне управління підприємством».

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент

Плясецька В.