Вітаємо переможців обласного конкурсу обдарованої молоді у галузі науки!

Студенти та молоді науковці нашого університету протягом тривалого часу беруть активну участь у щорічному обласному конкурсі обдарованої молоді у галузі науки, організованому Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації.

В період з 1 по 5 листопада 2021 року проходили засідання конкурсної комісії з визначення переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки у 2021 році. Комісією було відмічено високий рівень робіт молодих науковців.

15 листопада 2021 року були підведені підсумки та визначені переможці конкурсу. У зв’язку із запровадженням карантинних обмежень цьогорічна зустріч і підведення підсумків відбулася в онлайн-форматі за допомогою конференції Zoom.

За результатами засідань конкурсної комісії переможцем конкурсу у номінації «Економічні науки» та володарем відповідного диплому стала студентка 21МБ ПТ Кіра Кузнецова. Подяку науковому керівнику переможця конкурсу одержала доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ганна Завадських.

Вітаємо переможців!

Автор: Ганна Педченко, доцент