Викладачі кафедри ПТБ в обговоренні сучасних проблем стратегії організації

10 листопада 2021 року на базі Державного вищого навчального закладу “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” за ініціативою кафедри менеджменту відбулася Міжнародна науково-практична конференція «СТРАТЕГІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ VS РЕАЛІЇ VUCA-СВІТУ».
Метою науково-практичної конференції було широке обговорення науково-методологічних засад формування, обґрунтування інструментарію розробки, а також ефективних способів і прийомів реалізації стратегії організації в умовах VUCA-світу, а також критичний огляд актуальних проблем управління організацією в контексті високого рівня невизначеності та мінливості зовнішнього середовища.
Тематичними напрямами роботи конференції були:
1. Суспільство, конкуренція та екосистеми бізнесу в параметрах VUCA
2. Стратегії бізнесу в середовищі VUCA: розробка та реалізація
3. Інновації та цифрова трансформація компаній у VUCA-світі
4. Управлінський контекст викликів VUCA: зміни моделей лідерства та прийняття рішень
5. Бізнес-освіта: адаптація до непередбачуваних змін
В Інтернет-обговоренні подальших перспектив стратегії організацій взяли участь науковці, аспіранти, представники бізнесу та неприбуткових організацій, освітніх та громадських спільнот, підприємці, а також усі зацікавлені особи. Від кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в роботі конференції взяли участь кандидати економічних наук, доценти Грицаєнко Галина Іванівна, Педченко Ганна Павлівна і Грицаєнко Микола Ігорович.
Тези доповідей учасників опубліковані в Збірнику матеріалів конференції (публікація в електронному виданні), з ними можна ознайомитись а репозитарії ТДАТУ, а також на сайті кафедри ПТБ на сторінці “Конференції“.

Автор: Галина ГРИЦАЄНКО, доцент