Профорієнтаційна робота кафедри ПТБ в школах Приморського району

Завершення посиленого карантину дало змогу пожвавити профорієнтаційну роботу в школах не тільки міста, але й районів Запорізької області.

Так, сьогодні, 03 лютого 2021 року, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, кандидат економічних наук, доцент Болтянська Лариса Олексіївна разом з колегами інших кафедр відвідала Коларівську, Єлісеєвську, Радолівську, Зеленівську та Юріївську загальноосвітні школи Приморського району.

Школярів ставили питання щодо предметів зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на спеціальності ТДАТУ, особливості реєстрації на ЗНО. Були зацікавлені інформацією про проведення Дня відкритих дверей в ТДАТУ, Олімпіади для школярів.

Автор: Галина Грицаєнко, доцент