Всеукраїнська конференція кафедри публічного управління, адміністрування та права

Шановні науковці!
30 квітня 2021 року на кафедрі публічного управління, адміністрування та права буде проведено Всеукраїнську наукову конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених на тему «Соціально-відповідальне суспільство: реалії, виклики, перспективи».

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ
Текстовий редактор: Microsoft Word, формат *.doc або *.rtf.
Обсяг тез: 2-3 сторінки, нумерацію сторінок не виконувати.
Параметри сторінки: всі поля – 2 см. формат аркуша паперу – А4, орієнтація – книжкова.
Інтервал між рядками: 1. шрифт Times New Roman, звичайний, розмір – 14 пт.
Шапка тез: Індекс УДК: вирівнювання тексту по лівому краю.
Назва тез: вирівнювання тексту по центру, розміщується через рядок після УДК.
Прізвище та ініціали авторів, науковий ступінь, назва організації, місто – розміщується через рядок після назви, по лівому краю.
Основний текст розміщується через один рядок, набирається з абзацного відступу 1,25 см, по ширині.
Висновки – розміщуються після основного тексту з абзацного відступу 1,25 см, по ширині.
Список літератури, формули, рисунки, таблиці: оформлення стандартне.