Державна атестація магістрів на кафедрі ПТБ

Сьогодні, 04 лютого 2021 року, відбулася державна атестація здобувачів ступеня вищої освіти “Магістр” спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” заочної форми навчання.

Атестація проводилась у формі комплексного державного кваліфікаційного екзамену. Екзаменаційні білети містили три частини: два теоретичних та одне комплексне творче кваліфікаційне завдання.

Державна атестація здійснювалась екзаменаційною комісією, до складу якої увійшли науково-педагогічні співробітники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Головою екзаменаційної комісії була призначена доктор економічних наук, доцент Коломієць Вікторія Миколаївна.

Автор: Галина Грицаєнко, доцент